2737
2739
عنوان

همسایه بی ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 81 پست
یعنی ساعت یازده شب مثل بچه ها تو این تابستون باید خاموشی بزننن تو تخت باشن؟؟ یا حضرت عباس ،،،چه ...

به اینا چه که یکی خوابش نمیاد؟!

یه کم منطق داشته باشید

چرا طرف مردم آزار رو میگیرید همیشه

یازده شب وقت خوابه دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوبار از دست آب ریختناش محافظ کولرمون سوخت،شوهرم چندبار تذکر داد داشت شوهرمو قورت میدا ...

وای چه بدد.ماهم گفتیم بدتر میکردن .مشکل دارن اینا کلا

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2731
اره بدتر میکردن بخدا.حالا اون هیچ سروصدا 2تا بچه هاش دیوونمون میکرد.شوهرم میخواست سرکار بره به خاطر ...

😯 چه بی فرهنگ ،،، خوب شد از اونجا رفتین

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

استارتر ناراحت نشو ولی خب میگی آروم هم حرف بزنن صداش تو خونته،مهمون رو نمیشه کاری کرد

من برام مهمون اومد خدایی خیلی بچه ش شیطون بود به پایینی حق میدادم ولی ترجیح میدادم بعد رفتن مهمون بیاد در خونه که دیگه معذرت خواهی کردم ولی همین آقا که اومد اعتراض کرد که من خانومم بارداره اذیت میشه شبی که خانومش زایمان میکرد شهرستان بود ساعت ۳ شب من شوهرم رو بیدار کردم برد بیمارستان ولی دریغ از یه تشکر.گاهی باید تحمل کرد بعضی چیزا رو

خدا کنه همیشه صدای خنده همسایه هاتونو بشنوید من هر وقت صدای خنده همسایه میاد میگم همیشه به شادی باش ...

عزیزم خوشی دیگران نباید باعث ناخوشی استارتر بشه!

میتونن آرومتر بخندن و سرو صدا رو کم کنن 

چون اونا خوشن قرار نیست همسایه ها رو عاصی کنن چون میخوان خوش باشن!!!!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
یعنی ساعت یازده شب مثل بچه ها تو این تابستون باید خاموشی بزننن تو تخت باشن؟؟ یا حضرت عباس ،،،چه ...

منظورشون این نبود که باید لحاف تشک پهن کنن بخوابن.اصلا تا صب بیدار باشن ولی مراعات بقیه رو کنن

2738

عزیز قرار نیست تا ۲ ،،۳ نصفه شب ما هم با اونا مهمون داری کنیم

ما یه همسایمونه تا ۴ صبح بیدارن بچه هاش 

بعد مامانتو میومد خونه نا نشست که من کاری نکنم 

بچه ها هم صدا ندن 

ولی یه بار بلند شدم جلوش جارو کردم 

کفت ببخشید من کار دارم 

دیگه نیومد 

ادم که نمیتونه با ساعت همسایه کارشو کنه

سلام عزیزم ؟؟خوبی؟؟منو یادته؟؟

سلام خوبم ،ممنون ،تقریبا  اره یه کیوکوشین داشتیم تو سال ۹۵،،، شما خوبی ؟ منو میشناسید؟

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
😯 چه بی فرهنگ ،،، خوب شد از اونجا رفتین

تو اون خونه خیلی ماجرا داشتیم.😅مستاجر قبلی تو چاه توالت پوشک بچه ش و انداخته بود چاه گرفته بود و نشت کرده بود طبقه پایین اینم هرروز میومد بالا به ما میگفت درست کنین.هرچی میگفتیم ما تازه اومدیم میگفت ربطی به من نداره.اخر یکی و اوردیم درستش کرد

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
عزیزم خوشی دیگران نباید باعث ناخوشی استارتر بشه! میتونن آرومتر بخندن و سرو صدا رو کم کنن  چون ...

شاید آستانه تحمل من بالاست

منم شاغلم ولی 11.30 اصلا دیروقت برای خنده همسایه به حساب نمیاد برام 

بعدم اگه مشکلی با همسایه داشته باشم جلسه تشکیل میدیم و با رای اکثریت ساعت تعیین میکنیم برای سر و صدای مهمونی ها

الان مثلا ساختمون ما سر و صدای آهنگو مهمونی تا ساعت12.30 مجازه بعدش باید سر و صدا تموم شه همه هم رعایت میکنن و مشکلی نیست 

به نظرم بهتره این چیزا تو جلسه با موافقت همه اهالی تصویب بشه تا کدورت درست نشه 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

استارتر وقتی میگی ارومم حرف میزنن صداشون میاد این ینی شما خودخواهی ک چون شاغلی میخای زود بخابی توقع داری همه جا سکوت مطلق باشه اگر سر صدای وحشتناک بیاد مث دعوا جیغ و داد شکستن جارو کردن میخ کوبیدن بله حق با شماس ن دیگ بخاطر دوتا خنده شما یسر ب خیابون بزنی از افرادی ک بیرونم هست متوجه میشی کسی اون تایم نمیخابه ک شما توقع سکوت مطلق داری

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2706