2737
2734
عنوان

همسایه بی ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 81 پست

من يه جا مستاجر بودم طبقه ٢ صاحب خونه طبقه سوم بود 

از شهرستان براش مهمون ميامد يعني هر شب

ساعت ٣ ميرسيدن مهمونا اينا ميامدن طبقه دوم استقبال مهموناي جديد و بدرقه مهمونايي كه داشتن ميرفتن 

مال روستاهاي كاشون بودن

يه روز اومد در زد گفت ميخوام ٥ كيلو بادوم بشكنم از روستامون اورديم يا پاشو بيا خونه من يا تحمل كنه 

٤ ديواري اختياري بعدشم هر هر خنديد 

نوه ش مبدو بدو ميكنه بهم گفت نوه م نميتونم ناراحتش كنم تو هم كه بچه نديده نيستي ميدوني بچه شيطونه

کسی ک میره آپارتمان دیگه باید پی این چیزا رو هم ب تنش بماله، والا شده همسایه ها آخر شب داد و بیدادشون بوده اصلا توجه نکردم، دیگه عادت کنید نمیشه زندگیشونو تعطیل کنن چون توی آپارتمانن، ما خودمون هیچ سر و صدایی نداریم ولی برام مهم نیست کسی هم سر و صدا داشته باشه، دیگه آپارتمانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کنه همیشه صدای خنده همسایه هاتونو بشنوید

من هر وقت صدای خنده همسایه میاد میگم همیشه به شادی باشن 

هیچ وقت تذکر ندادم خدایی 

دعا کن فردا روز صدای دعوا و گریه و عزاداریشون نیاد 

اگه جلو مهمونشون تذکر نمیدادی احتمالا برخورد اونا هم بهتر میشد و نمیگفت من همینم که هست

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

قانون آپارتمان اینه که ساعت 11نیم شب زمان خوابه؟😐

چهاردیواری اختیاری، چون شما میخوای بخوابی دلیل نمیشه اوناهم بخوابن ،اپارتمان همینه دوست نداری باید خونه ویلایی بگیری....

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2728
من همسایه طبقه بالام ساعت 3شب بچه هاش بازی میکردن جیغ و داد میدویدن .از بالکن اب میریخت رو لباسام .. ...

چیکار کردین دیگه ؟ تذکر نمیدادین؟

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
همینه ولی قانونم داره  به جا اینکه عذر خواهی کنه میگه من همینم

گلم سروصدا هست همسایه ما هم ساعت۱۲شب مهمونی میگیره و.. 🤯اما ما نمیریم بگیم ساکت شید زشته بخدا یه بار بنده خدا مهمون داشته حالا مگه چیشده حالا جلو مهمونشون رفتی تذکر دادی خو اونم اینو گفته دیگه

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
همینه ولی قانونم داره  به جا اینکه عذر خواهی کنه میگه من همینم

بلاخره اوناهم که توی اپارتمانن دل دارن نمیشه که کلا هیییییچ کاری نکنن. اگه راحتی میخای خونت باید مستقل باشه. 

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
2738
چیکار کردین دیگه ؟ تذکر نمیدادین؟

تذکر دادیم باز تکرار میکردن.بعضیا انگار بدتر لج میکنن😤.اخرش رفتیم از اونجا راحت شدم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
کسی ک میره آپارتمان دیگه باید پی این چیزا رو هم ب تنش بماله، والا شده همسایه ها آخر شب داد و بیدادشو ...

این چه حرفیه

نگفتیم که زندگی رو تعطیل کنن

مردم آزاری نکنن و فرهنگ داشته باشن

معمولا آدمایی که خودشون با فرهنگ باشن این حرف رو نمیزنن!

بابا ماله ما خو صدا رابطشون میاد

تغصیر اون پیمانکار هست که خونه ها  رو پشمکی میسازه 

وگرنه هر کسی توی خونش سر و صدا و از این چیزا داره 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2706