2737
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونی کسی که بخواد حرص یکی دیگه رو در بیاره کلی باید وقت و انرژی بزاره کلی فکرش باید درگیر باشه و م ...

دقیقا مشکل اعصاب داره قرص میخوره 

تا یه چیزی میشد خودش میزنه چل بازی وای اعصابم و... بقیه هم خر میشن که اره اعصابش خورده  ولی من نتونستم تحمل کنم اول اینکه جواب تمام کاراشو دادم بعدم کات کردم بعدم شوهرم باهاش دعواش افتاد کات کرد حالام همه جارو پرکرده تقصیر زنشه 

منم گفتم به هیچ کسی مربوط نیس  کسی حق دخالت تو زندگی منو نداره شماها ابم میدید نونم میدید که بیاید برامن تصمیم بگیرید چی درسته چی غلط 

به شوهرمم گفتم ببین الان مشکل ناباروری هم از منه من مهریه هم نمیخوام بهمم تعلق نمیگیره میخوای بیا از هم بدون دردرسر ودوستانه جدا بشیم اخه مادرشوهرم همه جا پر کرده از زنش میترسه بیاد به ما سر بزنه 

براهمین منم به شوهرم گفتم گف ن ابدا تواگه جا من بودی مشکل لز من بود منو ترک میکردی که حالا اینو میگی فوقش بچه نمیخوایم ولی ۱۰ سال زندگی حروم نمیکنم

لطفابرای مادرشدنم دعاکنید🙏🏻🥹😘
دقیقا مشکل اعصاب داره قرص میخوره  تا یه چیزی میشد خودش میزنه چل بازی وای اعصابم و... بقیه هم خ ...

ای وای چقدر سخته سر کردن با همچین افرادی

براش دعا کن خدا بهش ارامش بده یکاری کنه که دیگه شمارو یادش نیاد که بخواد اذیتتون کنه...

انشالا دامنت سبز بشه دوست عزیز هیچ چیز غیر ممکن نیس🌹

منظورش به رابطه جنسی بود 😔😔

مادرشوهر منم همینجوری بود شلوار تنگ میپوشید بعد بلند میشد سرپا پشتش میکرد به من وشوهرم شلوارش از لا پاش در میورد 

یااینکه یکی فامیلاشون زایده بود شیر نداشت علنا جلو شوهرم میگف یعنی داشت برا شوهرم تعریف میکرد که اره باید نوک پستونش ال کنه بل کنه قشنگ جلو چشمامه کاراش ورفتاراش وحرفاش میفهمم چی میگی قشنگ یاد ۹،۱۰ سال پیش خودم افتادم

2738
ای وای چقدر سخته سر کردن با همچین افرادی براش دعا کن خدا بهش ارامش بده یکاری کنه که دیگه شمارو یادش ...

چی بگم والا اگه بخوام تعریف کنم که چندروز طول میکشه توهرچی بگی من یه داستانی دارم از این زن هر کلمه وهر حرفی بزنی من یه خاطره بد دارم از این زن 

الهی آمین خدا کنه مابچه دار بشیم 

مادربزرگ شوهرمم زنگ میزنه بهم که میشه مادرشوهر مادرشوهرم اون براش شماره میگیره پیروبیسواده میگه یه فکری به حال اجاق کوریت بکن 

بخدا عذابم میدن 

بااین قط رابطه کردم منم دارن چل میکنن اینا 

التماس دعا

مادرشوهر منم همینجوری بود شلوار تنگ میپوشید بعد بلند میشد سرپا پشتش میکرد به من وشوهرم شلوارش از لا ...

اینا عقده این عقده توجه دارن و کمبود دارن ازطرف شوهرشون . بدبختن عقلشون ضایع شده . فقط قطع رابطه مناسبشونه تمام.

در تاریخ99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد     
اینا عقده این عقده توجه دارن و کمبود دارن ازطرف شوهرشون . بدبختن عقلشون ضایع شده . فقط قطع رابطه منا ...

اره دقیقا کمبود داشت حرصش بالا اومده بود که پسرش داره به کسی دیگه محبت میکنه دنبال بهونه بود یا همیشه که میرفتیم این مریض بود سرشو میبست دراز میکشید که ما بریم زن گنده رو ناز کنیم 

حالم بهم خورد بخدا یاد کاراش افتادم

مادر شوهر منم همین طوره فقط بدگویی پیش فامیل نمیکنه 

البته میخواد نشون بده که خانواده گل و بلبلی داره

من بعد 3سال از بعد عید قطع ارتباط کردم باهاشون هم خودم هم همسرم در آرامشیم

چی بگم والا اگه بخوام تعریف کنم که چندروز طول میکشه توهرچی بگی من یه داستانی دارم از این زن هر کلمه ...

وااا اجاق کوری دیگه چیه چقدر بی ادب

انشالله به کوری چشم همه نی نی دار شید 

2706