2733
2734
عنوان

مادرشوهر

1151 بازدید | 60 پست

سلام روزتون قشنگ مساله من مادرشوهرمه از زمانی که عقد کردیم اذیتاش شروع شده به خودم و خونوادم تهمت میزنه مستقیما توی کارام دخالت میکنه و پشت سرم شوهرمو برعلیه من و خونوادم پر میکنه حتی یکبار جلوی شوهرم گفت پسرم باید جلوی تو منو لیس بزنه تا تو بسوزی  

شوهرم میگه جوابشو نده و مهم منم و اینا

هرجور بهش خوبی کردم تماما بد برداشت کرد

بعدشم که خونوادم سرتهمت زدنا و رفتاراش میخواستن باهاش حرف بزنن خودشو زد به مظلوم بازی که من یه پسر دارم  انقد ننه من غریبم بازی درآورد که کسی جرات نکرد چیزی بهش بگه 

از دست حرفا و کاراش هرروز خون گریه میکنم 

هرجور باهاش رفتار میکنم بازم یه حرفی برا زدن داره

هرجاهم که میشینه فرصت بشه حسابی آبرومو میبره

جوری که فامیلای شوهرم به کل منو بلاک کردن و فکر میکنن من چه غول بی شاخ و دمی هستم

واقعا نمیدونم چجوری باهاش برخورد کنم

😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به شوهرت بگو باشه من چیزی نمیگم ولی قرار نیست توهم سکوت کنی جلو بی حیای مادرت 

واقعا بعضی مادرشوهرا چه فکری میکنن که چون پسرشونه محرمه هررفتاری وهر حرفی میتونن بزنن 

دقیقا این بلا سرمنم اومده 

لطفابرای مادرشدنم دعاکنید🙏🏻🥹😘

بهت حسودی میکنه بعد ازدواج درست میشه کاراشو به روی خودت نیار اگه میخوای زندگیت ثابت و اروم باشه به نامزدتم پشت سر مادرش حرف نزن اون بیشتر از تو متوجه کارای مادرشه

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
2738

اه اه از دست این مادرشوهرای عوضی و عفریته 

اصلا رفت و آمد نکن و حتی یه زنگم نزن من جای تو بودم عید به عید میرفتم نیم ساعت میشستم 

به شوهرتم باید بگی که به مامانش بگه این حرفا و کاراش زشته و جوابشو بده 

یه پسر داره؟

خواهر شوهرم داری؟

خودِماه انقد ماه نیست که تو انقد ماهی ❣️

اینجور آدما اصلا عوض نخواهند شد،حتی کلیه تم بهش بدی بدنش پسش میزنه.

باهاش کلنجار نرو ، فامیلای همسرتم خودشون باید عقل داشته باشن که باهات حرف بزنن که آیا اینجور غولی هستی یاخیر ،اگه دهن بین هستن،همون بهتر که حرف نزنن باهات ،میدونم سخته. 

ولی تو خوب باش و بسپارش به خدا.

أین بدترین مجازاته

2706