2733
2739
تعجب کردم که چرا این حرفو زدی میگن از هر چی بدت میاد سرت میاد همینه قصد توهین نداشتم عزیزم   ...

چن ی کلمه رو ب همون لحجه گفتی،همه جای دنیا آدم خوب و بد داره حتی همون شهری ک خودت هستی پس بهتره همه رو جم نبندیم تو کلاممون عزیزم،موفق باشین🌹

ای جااانم چقدر زبونتون شیرینه😍😁😁

قربونت برم عزیزم ، تازه ی چیز جالب ، خارجکی ها به یک میگن وان ما به دو میگیم دوان ، جالب بود مگه نه ؟ 😂😂😂😂😂

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن ی کلمه رو ب همون لحجه گفتی،همه جای دنیا آدم خوب و بد داره حتی همون شهری ک خودت هستی پس بهتره همه ...

بله حق با شماست

من اشتباه کردم. بیا ببوسمت   

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2728
الان نوشتم حدود یعنی چی یعنی 1 سال و نیم مرضکه ندارم 

خیلی پرویی خیلی به بقیه موضوع دقت کن ،من رفتم از این تاپیک 😏درسی که از تو گرفتم اینه که به حرف هیچ کسی باوری نداشته باشم چون دروغ ها خیلی خوب دروغ میسازنن،امثال توهم باید باشن که درس عبرت بشن،خداحافظ پینوکیو

🌞🌈
امدگی ظاهری ندارم الان 

خاک تو سرت بیشعور دروغگو

گمشو

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2738
امدگی ظاهری ندارم الان

پس دیگه لطفا دروغ نگو عزیزم 😊 ادمی که راست بگه واسه اینکه به دیگران بفهمونه حرفش درسته هر کاری میکنه ... امادگی ظاهری نمیخواد که ... اون تاپیکتم بچه ها گفتن عکس یهویی سلفی بنداز باز یه بهانه اوردی ... 

موفق باشی 😎

قربونت برم عزیزم ، تازه ی چیز جالب ، خارجکی ها به یک میگن وان ما به دو میگیم دوان ، جالب بود مگه نه ...

اخی اره جالبه😍 اتفاقا ما هم داریم البته قدیمیامون اینجوری حرف میزنن من جنوبیم مثلا مامان بزرگم به گوجه میگن تماته(tomato)به لیوان میگن گلاس به سرفه میگن کک و خیلی چیزای دیگه

2706