2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

جون دلم. کار آزاد خیلی درآمدش بیشتره. و افراد باهوش تو این کار بیشتر پیشرفت میکنن. انشالله که خوش با ...

مرسی گلم فداتون ..انصافا تعریف از شوهرم نباشه از ۹ سالگی که ترک تحصیل کرده و کار کرده تا الان که ۳۷ سالشه ..بخدا خیلی زحمتکش .هم صافکاری میکنه هم ماشین تصادفی میخره .مسافر میبره ترکیه .وسیله میاره میفروشه کلا از هرکاری سر در میاره ..خدا رو شکر برامون هیچی کم نزاشته

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
چرا افسردگی اخه  من و همسرمم امسال دیپلم میگیریم بعد ۱۲ سال زندگیی خخخ ..ما تازه حالا میخواییم ...

اخه همه بالای لیسانسن،گفتم فقط ماعجیب غریبیم🙈 وای چ جالب😍چقد خوبه ک ادامه میدین،الان چندسالتونه؟من خ دوس دارم ادامه بدم همش حس میکنم سنم رفته بالا😅

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2731
ببخشید خرید فروش ماشین همون دلاله دیگه؟؟

نمیدونم دقیقا 

تو بنگاه ماشین میشینه ..هم میره از تهران و ... ماشین تصادفی میاره درست میکنه باورتون نمیشه انگار صفر هست ..کلا شوهرم با ماشین خیلی سرو کار داره 

ماشین های ما اونقد تمیز میشه اونفد میرسه .خیلی سود برمیداره از یه تصادفی..

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
اخه همه بالای لیسانسن،گفتم فقط ماعجیب غریبیم🙈 وای چ جالب😍چقد خوبه ک ادامه میدین،الان چندسالتونه؟من ...

نه بابا چرا خجالت ..درسته من به خاطر درس دوران اول زندگیم خیلییییی گریه کردم چون درس همه چیز من بود ولی با ازدواج نشد ...من ۲۵ سالمه همسرم ۳۷ سالشه ..اول نهم گرفتیم امسال هم دیپلم .

همسر منم عاشق ماشین سازیه دوسداره شرکت بزنه  دعوت دوستی بدم میپذیری سوال دارم

باشه عزیزم, البته در حد توانم جواب میدم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!