2733
2739
الهی عزیزم چی شدی ؟ چکار کردی ؟ حالت بهتره؟

آره حالم خدارو شکر بهتره قرصام جلو احساساتی شدنمو میگیره خیللی خوبه  چون من خیلی احساساتی میشم  

فعلا هیچی ولی دارم فکر میکنم هرطور شد اون زنو از زندگی شوهرم بیرون کنم  به قول بچه ها میگن شوهرت تحدیدت کرده میزندت  اگه طلاق بخوای  خب نهایتا کتک میخوری  اما واسه زندگیت تلاش کن و  بترسونش تو استرس بزارش که میری و طلاق میگیری  و بهش بگو یا من یا اون  

واقعا باید حسابی منم زورمو بزنم ببینم میشه ردش کرد اینو 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
آره حالم خدارو شکر بهتره قرصام جلو احساساتی شدنمو میگیره خیللی خوبه  چون من خیلی احساساتی میشم ...

آخه اونم گناه داره

اینطوری بود که با یه تخمک اهدایی بچه دار میشدی

نمی شه بچه شو گرفت و بدبختش کرد

سعی کن باهاش کنار بیای

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره حالم خدارو شکر بهتره قرصام جلو احساساتی شدنمو میگیره خیللی خوبه  چون من خیلی احساساتی میشم ...

باز اومدی با قصه های من در اوردی با احساسات کاربرا بازی کنی ؟چطوری روت میشه ؟خوبه اون دفعه دستت رو شد 😑😑😑 

باز اومدی با قصه های من در اوردی با احساسات کاربرا بازی کنی ؟چطوری روت میشه ؟خوبه اون دفعه دستت رو ش ...

سلام  

حقیقت چندتا کاربرا معتقد بودن من دروغ گوهستم و این اسم فامیل از یک خانم وکیل هست شماره اون خانم وکیل رو ازنت گرفتند که بهش تماس بگیرن  و بگن من آبروشو بردم  و میخواستن با پلیس فتا گزارش جرم بدن که منم برای اینکه برای خودم دردسر نباشه عکس شناسنامه خودم و شوهرمو گزاشتم ( اون صفحه از شناسنامه شوهرم که اسم دوزن توش بود  )   تا اینکه اون کاربرا دیگه از گزارش به پلیس فتا و خانم وکیل منصرف شدن  البته هزاربار گفتم اون وکیل آشنایان ماست اما گوششون بدهکارنبود 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
2728

جفتمون کارشناسی ..من حسابداری اون مهنسی صنایع...من مرتبطم اونم تقریبا مرتبطه... من 3 تومن شوهرم 4... با هم 7 در امد عقدم هستیم نهار شام با پدر مادرمون ولی اخر ماه 20 هزار تومن داریم بسکه قسط و قرض داریم