2733
2734

۶ ماهشه ینی باید یه قاشق بش بدم امروز😶بچم زیر دندونشم نمیگیره ک انقد زحمت میکشم درست میکنم میکس میکنم فقط ی قاشق بدم بقیشم بریزم😐

چی میشه اگه بیشتر بدم شما چیکا میکردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من هیچ وقت یه قاشق نمیدادم.فرنی و حریره و اینا یه قاشق بود اونم یه هفته بعد زیادش کردم

دخترم ۶ماهگی ماشالله یه کاسه ماست خوری بزرگ نوش جونش میکرد

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2731

حالا یه قاشق نه دو سه تا بده من از چهارماهگی شروع کردم چون رفلاکس داشت 

دکترش گفت هر ۴ ساعت دوسه قاشق بهش بده

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
2738

بقیشم خودتون بخورین..از یه قاشق بیشتر میدادم من..کی گفته یه قاشق

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
از سوپ شرو كردي؟ من از فرني شرو كردم يعني اشتباه ميكنم؟

نه از سوپ اشتباهه باید از فرنی یا لعاب برنج شروع کرد

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2706