2737
2734
عنوان

کی موقع بارداری قوم شوهر ازش مراقبت کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 118 پست

امروزم عمه شدم میارنش قراره بیاد پیش مامانم من برم اونجا کاراشو برسم

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من استراحت مطلقم خواهرشوهرم هرروز میاد کارامو میکنه میره بگین ماشالا چشش نزنین    

منم بگم خواهرشوهرم بادجون و دل میاد ولی نمیخوام مدیون کسی باشم چندسال پیش به کمکش احتیاج داشتم براش یه هدیه ی دو تومنی خریدم..جز شوهر و مادر بقیه اش مدیونی هست

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2728

واقعا دستش درد نکنه که برات هوسی درست می کرد دیگه چکار کنن. من از هر دو خانواده دور بودم خودم تنهایی دوره بارداری و زایمان رو گذراندم. خودمون خواستیم بچه دار بشیم واقعا انتظار کمک از دیگران منطقی نیست هر کس مشکل خودش رو تو زندگیش داره. من از مادرم انتظار داشتم. هفته 20 از خارج از کشور اومدم ایرآن.  تا بمونم. ولی گفت خونه شون مناسب نیست اتاق خواب نداریم و عروسی داداشم بود و... قبول نکرد. منم برگشتم تنهایی به دنیا آوردم.  واقعا هم کار درست رو کردم. 

تا اینجا که هفت ماهمه کسی یه لیوان اب دستم نداده ،بعدشم هرکس تو نست میاد نتونستم یا نخواستم زور نیست ...

دقیقا 

منم تو حاملگیم هیچکس نیومد کارامو کنه یا غذا و ویارونه بیاره 

با اینکه بدویار بودم یمدتم استراحتی بودم خودم و شوهرم کارارو کردیم و غذا درست کردیم یا از بیرون گرفتیم و خونه تکونی زایمانم خودمون کردیم 

نمیشه واقعا از بقیه توقع داشت،حالا یه حاملگی و زاییدنه دیگه شاخ غول که نیس😐 هرکس درگیر زندگی خودشه

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
خب وظیفه شون نیست واقعا بنظرم بایدخانوادخودت بیان ازت مراقبت کنن مارسم داریم دختر زایمان کرد ده بیست ...

ماهم همینطور

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2738

وظیفه ای که نیست ولی خب آدم با مادر خودش خیلیییی راحت تره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

چقدر بد حرف میزنید وظیفه هست و نیست چیه چرا گروه بندی میکنید ؟انسانیت کجا رفته ؟گهی پشت به زین و گهی زین به پشت .اگه اونا وظیفه ای ندارن عروسم وظیفه ای نداره

لطفا برای حل مشکل ازدواج خواهرم یه یا الله بگید❤
بچه ها شما بعد زایمان رفتین پیش مامانتون؟ 

من سر بچه اولم دو شب بیشتر مامانم نموند خونمونمون بعدش رفت فک کن یه بچه سه روزه من با بخیهام خیلی اذیت شدم شبا مینشستم گریه میکردم 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
امروزم عمه شدم میارنش قراره بیاد پیش مامانم من برم اونجا کاراشو برسم

عزیزم خوش قدم باشه  مبارکه به سلامتی ان شاءالله خیرشو ببینید

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706