2737
2734
عنوان

زانو درد شدید چه کار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8645 بازدید | 25 پست
میشا جان بستگی به دکترت داره. بعضی ها معاینه میکنن میفهمن و دیگه عکس نمیدن.
دیشب دکتر نه عکس داد نه آزمایش. اونقدر دکتر خوبیه که از طرز راه رفتن و نشستنم فهمید و گفت خانم هیچیت نیست و چون شیر میدی هیچی نمیتونم بهت بدم. فقط نرمش و ورزش کن. عضلاتت تنبل شده. باید تقویت کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو استخر و فقط تو اب راه برو.ورزشهای مخصوص زانو که فیزیو تراپ بهت یاد میده رو انجام بده.بار سنگین بلند نکن.
اگه تهرانی دکتر شهرام قاسمی چهار راه کوکاکولا کارش خوبه برو پیشش.انشالله زوده زود خوب شی
لبخند بیش از چند لحظه دوام ندارد ولی خاطره آن جاودانیست
2731
منم مثل تو ام.زانوم شدید درد میکرد و با دولا راست شدن و پله بالا رفتن وحشتناکترم میشد.رفتم دکتر .گفت کمبود ویتامین هست چون تازه زایمان کردی.و عکس گرفتم.گفتن به دلیل کمبود ویتانین نرمی غضروف گرفتی.و امپول د ث داد و کلی ویتامین گلوکزامین و کلسیم و ...

خیلی بعتر شدم
2738
مادر من برای آرتروز زانو و جراحی رفت پیش دکتر منصور ابوالقاسمیان برای درمان و الان شش ماه بعد از عمل ...

من   مادر من  این مشکل رو داشت  با چند جلسه فیزیوتراپی خوب شد  . البته اینکه کدوم فیزیوتراپی بری   خیلی شرطه . فیزیوتراپی همای سلامت من  مادرمو بردم  خدارو شکر هم راضی بودیم . http://homayesalamat.com/