2737
2734
عنوان

زانو درد شدید چه کار کنم؟؟؟

8645 بازدید | 25 پست
تقریبه 1 ماهه درد زانو دارم....موقع دولا راست شدن درد میپیچه تو زانوم....کسی تجربه داشته؟ پیش چه دکتری برم؟
اگر روزی...محبت کردی بی منت! لذت بردی بی گناه!..بخشیدی بدون شرط!!...بدان آنروز واقعا زندگی کردی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
کسی دکتر خو ب میشناسه؟....از بس تو خونه دنبال پسرم دولا راست شدم اسباب بازی ها شو جمع کردم......ای خداااااااااااااااا
اگر روزی...محبت کردی بی منت! لذت بردی بی گناه!..بخشیدی بدون شرط!!...بدان آنروز واقعا زندگی کردی.
تحرک داری؟ورزش میکنی؟آمپول ویتامین دی تازگی ها زدی؟
اینها سوالهایی بود که دیشب جراح و متخصص ارتوپد از من پرسید به خاطر کمر دردم. جواب همه سوالاش نه بود.
بعد هم بهم استامینوفن و 4 تا آمپول دی تری داد و یه سری نرمش که صبح و شب انجام بدم. گفت خانم تا یک ماه دیگه خوب خوب میشی و بعد از اون حتما یه ورزشی رو شروع کن.
2738
راه رفتن حساب نیست. منم به دکتر گفتم دائم دنبال دخترم هستم توی خونه. گفت باید ورزش های کششی انجام بدی یا پیاده روی یا شنا و ضمنا با آمپول های ویتامین دی مشکلت حل میشه.
شما یه متخصص ارتوپد برو.
2706