2737
2739
عنوان

لاغرم...خیلی....چیکارکنم چاق بشم.😧😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 59 پست
بلمبون 

اصلا اشتها ندارم.اگه زور بقیه نباشه روزی یک وعده بیشتر نمیتونم بخورم.

توعاشق نبودی که درد دل عاشقا رو بفهمی&توبارون نموندی که دلگیریه این هوا رو بفهمی& توگریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم&دلت تنگ نبوده،میخندی تا از حس دلتنگی میگم&توازدست ندادی بفهمی چیه ترس ازدست دادن&جایه من نبودی بفهمی چیه فرق بین توومن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص فرشته

میگن خیلی خیلی عوارض داره

توعاشق نبودی که درد دل عاشقا رو بفهمی&توبارون نموندی که دلگیریه این هوا رو بفهمی& توگریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم&دلت تنگ نبوده،میخندی تا از حس دلتنگی میگم&توازدست ندادی بفهمی چیه ترس ازدست دادن&جایه من نبودی بفهمی چیه فرق بین توومن.
2731
قرص فرشته

من تو تایپک های دیگه ای خوندم خیلیا از این قرص بد گفته بودن خیلیا اسفتاده کرده بودن و ناراضی بودن میگفتن بیش از اندازه چاق شدن دیگه نمیتونن جلو خودشونو بگیرن، ولی قرص مخمر آبجو خیلی خوبه

❤️
خوش بحالت   فقط همین😑

شاید باور نکنی ولی خدا شاهده هرآدم چاقی میبینم میگم خوشبحالش

من تو تایپک های دیگه ای خوندم خیلیا از این قرص بد گفته بودن خیلیا اسفتاده کرده بودن و ناراضی بودن می ...

ازکجابایدبگیرم؟؟؟

2738
ازکجابایدبگیرم؟؟؟

دارو خونه عزیزم، مخمر آبجو تاپ لِوِر داره هلث اید هم داره، میتونی تو اینترنت هم اسمشو بزنی خودت بخونی در موردش من تاپ لور رو استفاده کردم خیلی خوب شدم ولی خب ادامه ندادم میگن تا 3 تا بسته رو ادامه بدین تا به نتیجه برسین، ولی الان میخوام مخمر آبجو هلث اید بگیرم 

❤️