2733
2734
عنوان

دلم از یه چیزی شکست. خدا به دلای شکسته نگاه میکنه بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 88 پست
خدا مگه بیکار نشسته هر کی هر جا ناراحت شد بره خون خواهی و بقیه رو کتک بزنه که چرا فلان کارو کردی&nbs ...

خدا عادله بیکار نیست استغفرالله

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا عادله بیکار نیست استغفرالله

عدالت هیچ وقت توی این دنیا کامل نیست 

واااقعا شما توی این دنیا عدالتی میبینین ؟ 

بگین منم بدونم اگر کوچکترین عدالتی توی این دنیا هست و خدا عادله 😐😐😐

2731
شما معتقدین جهان حول محور شما میچرخه و هر کس هر بلایی سرش میاد بخاطر اینه که خدا داره انتقام شما رو ...

من معتقدم هر اتفاقی برام بیفته تقصیر خودم بوده . یا تقصیر افکارم بوده یا رفتارم .  . هراتفاقی برای هرکس بیفته تقصیر خودش بوده یا افکارش یا رفتارش . در ضمن خدا خودش هوای دل شکسته رو داره 

کاربری برا دونفر .
عدالت هیچ وقت توی این دنیا کامل نیست  واااقعا شما توی این دنیا عدالتی میبینین ؟  بگین من ...

من اعتقاد کامل به عدالت خدا دارم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من معتقدم هر اتفاقی برام بیفته تقصیر خودم بوده . یا تقصیر افکارم بوده یا رفتارم .  . هراتفاقی ب ...

خب با این حرفتون موافقم 

با جمله ی اخرتون ۵۰ درصد البته😁

خیلی فرق داشت با کامنت اولتون

2738
خدا مگه بیکار نشسته هر کی هر جا ناراحت شد بره خون خواهی و بقیه رو کتک بزنه که چرا فلان کارو کردی&nbs ...

اها خدا اگه کاری کنه سنگ رو سنگ بندنمیشه؟؟؟ حتما اگه ادما بخوان خودشون کاراشونو کنن همه جا نظم و ترتیب داره فقط خداعه که باعث به هم ریختگیه چه طرز صحبته بعدم کی گفته خدا منتظره کسی دعا کنه بیفته دنبال کارش خدا عادل و حکیمه هر حا لازم باشه کاری میکنه نه که هر کی نفرین کرد بره مردمو کتک بزنه😐😐😐😐

ز اختیار جهان عقده‌ای است در دل من     که جز به گریه ی بی‌ اختیار نگشاید ..‌.
کاش هممون باورش داشتیم

هر کسی اعتقادات خودش رو داره این اعتقاد منه و کاملا بهش معتقدم

2706