2703
2553

دوسیا دوس دارم یکیو واگزار کنم بخدا بخاطر این چن سالی که باعث شد بارها زجر بکشم بخاطر شرایطم. نمیتونم ببخشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیز دلم . مطمئن باش خدا تقاص میده . منم واگذار کردم خدا جوابشون و داد . 

تو این عمری ک داشتم خیلیا دلم و شکستن ولی بدتر دلشون شکست ناراحتم کردن بدتر ناراحت شدن . حتی وقتی بود من فراموش کرده بودم یهویی میگفتن فلونی این بلا سرش اومده . میخوام بگم‌ حتی اگ یادت هم بره خدا میبینه خدا یادش هست . خدا میبینه همیشه میبینه

کاربری برا دونفر .
2456
2714

والا مادرشوهرم به من خیلی ظلم کرده و میکنه چه شبا که تا صبح اشک ریختم اما ماشاالله سرومروگنده هیچیشم نمیشه

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

ببین منم اتفاقا اینجوری شدم.چند باری هم متاسفانه کارد به استخون رسید واگذار کردم.ولی به عزیزی می گفت.برو به خدا بگو خدایا اون بنده ات که اتفاقا بنده توئه منو خیلی اذیت کرد.ولی من بخطر تو بخشیدمش.تو هم منو ببخش.منم چند باری امتحان کردم.حال آدمو خوب می کنه

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

والله خواهرشوهرمن دوباردعوا راه انداخت تقصیر من افتاد ومن با جاری اشغالم قهرکردم ولی اونا باهم خوبن بدشون من شدم ک ب امام حسین من کاملا بی گناه بودم 

والانم اونا بهترین زندگی بهترین ماشین من منتظرم یارانه بریزن تا یکم برم خرید و میگن هم خدا جای حق نشسته

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
بله عزیز دلم . مطمئن باش خدا تقاص میده . منم واگذار کردم خدا جوابشون و داد .  تو این عمری ک دا ...

شما معتقدین جهان حول محور شما میچرخه و هر کس هر بلایی سرش میاد بخاطر اینه که خدا داره انتقام شما رو از بقیه میگیره ؟😐

2706