2733
2739
عنوان

باردارم😢خیلی میترسم کمک😭

338 بازدید | 29 پست

تورو خدا بهم نگید خرافاتی من یه دختر ۲۲ ماهه دارم باردارم ۶ ماهمه اولش اصلا بچرو نمیخواستم اصلا شرایطم جور نبود ولی الان که تکون میخوره عاشقش شدم کلی سختی تا الان کشیدم که همرو به جون میخرم کلی امیدوارم که با اومدن دومی شرایط بهتر میشه چون دخترم خیلی تنهاست الان هرچی حرف دنیا اومدن دومی میشه صبر میاد من میترسم نکنه بلایی سر بیاد نکنه نمونه واسم حالا که اینقدر سختی کشیدمو بهش علاقه مند شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا چه ربطی داره گلم

اولش چون زود بوده اون یکی بچت کوچیک بوده نمیخواستی ولی الان که بزرگ شده تکوناش حس میکنی دلت براش میره به دنیا که بیاد و بهش شیر بدی تازه عاشق ترم میشی 

مادری یعنی همین دیگه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ب صبر اعتقاد داری؟منم هرموقه فکره رفتن خونه خودمو میکنم صبر میاد.نگرانم نمیدونم درسته یاغلط

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
اره هر وقت یکاری صبر میاد توش واسه من اینطوریه که به سرانجام نمیرسه

از خرافات بیا بیرون که زیاد بهش فکر کنی سرت میاد

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2738
خدا واقعا بهت صبر و مقامت بالایی بده شیر به شیر شدن

دیگه الان که بچمو مجبور شدم کلی زود از شیر بگیرمو خییییلی اذیت شدیمو کلی ویار داشتمو همه جور سختی کشیدم دعا کن بمونه واسم

اره هر وقت یکاری صبر میاد توش واسه من اینطوریه که به سرانجام نمیرسه

ایشالله سالم میاد بغلت، صبر اومدن همیشه بد نیست که. برا منتظرا هم دعا کن عزیزم

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
دیگه الان که بچمو مجبور شدم کلی زود از شیر بگیرمو خییییلی اذیت شدیمو کلی ویار داشتمو همه جور سختی کش ...

تا الانش به خواست خدا مونده،انشالاه از الان به بعد هم به خواست خودش میمونه

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
ب صبر اعتقاد داری؟منم هرموقه فکره رفتن خونه خودمو میکنم صبر میاد.نگرانم نمیدونم درسته یاغلط

اره شدیدا اعتقاد دارم چون واقعا خیلی جاها بهم کمک کرده و هروقت اهمیت ندادم کلی به ضررم شده

2706