2737
2734
عنوان

یک دختر عاشق که رفت!

270 بازدید | 38 پست

اون عاشق ی پسر بود و خانواده ش مخالف!

امروز گفتن خودکشی کرده..از طبقه سوم..

اگه دخترتون عاشق ی نفره قبول کنین!نذارید کار ب اینجا بکشه..

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای طفلی😞

😔آره واقعا..وقتی دوستش داره باید قبول کرد...حتی ب اشتباه

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍
2740
خدا نیاره .خوب دختره عاشق بود پسره هم بود یانه

آره دیگه خواسته بگیرتش خانواده گفتن نه و مخالفت و...اخرشم اینطوری شد

متاسفانه تا کار به اینجا نرسه قبول نمیکنن... اون جوونای عاشقم تا کارشون به جدایی نرسه قبول نمیکنن ...

آره دیگه ولی حداقل داغ دخترتو نمیبینی

من خودم دیروز عشقمو با عشقش دیدم مردمممم    

چی‌بگم‌عزیزم

متاسفم برای دختران سرزمینم

که نه تنها خودشون رو بلکه تمام زحمات پدرومادرشون رو که از وقتی پا در شکم مادرشون گذاشتن تا بزرگ شدن رو براشون کشیدن به عشق یه پسر میفروشن

و خودشون و خانوادشون و زندگی شون رو اینجوری تباه میکنن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706