2733
2734
عنوان

جاري دار ها تشريف بيارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 88 پست
دعا کنید اشتی کنیم قول میدم حسودی نکنم😣

عزيزممم حتما اشتي ميشين ناراحت نباش اين دعوا و بحثا مخصوص ب دوران نامزديه و طبيعيه

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
منظورت خيلي زشته ميدونستي؟؟😄كاش قبل حرف زدن فكر بكني  خير جاريمم با همسرم راحته و مثل خو ...

عزیزم منظور بدی روت نداشتم. نمیگم نیت بدی داری ولی خب کارت بنظرم جالب نبود. ببخش رک گفتم. 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بامزه نیست😣😅نمیدونم چرا الکی الکی ندیده نشناخته دارم بش حسودی میکنم میترسم اونو بیشتر از من دو ...

😊چ اشکالی داره بیشتر دوستش داشته باشن ..ادما فرق دارن..من و جاریم سه چهار سال فاصله ی سنیمونه اون خیلی همیشه ب همه احترام میذاره خیلی حواسش ب همه هست مثلا یکی مریض میشه بلافاصله میره بهش سر میزنه در حده توانش هم کار برا همه انجام میده دو سالی هم باخانواده ی همسرش زندگی کرده تو یه واحد خونه چیزی ک من هیچ وقت نپذیرفتم ...خب این ادم خیلی فرق داره با من !رواست ک بیشتر دوسش داشته باشن ...

2731
عزيزممم حتما اشتي ميشين ناراحت نباش اين دعوا و بحثا مخصوص ب دوران نامزديه و طبيعيه

باحالیش میدونی چیه مقصر نامزدمه خودم گفتم گورتو کم کن الان دارم ناله میکنم ک برگرده چقد فاز ب فازم من😂😂

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
خدایش خیلییی دوسم دارن اونم ب خاطر عزیز بودن نامزدمه یجورایی چون پسر اوله دوسش دارن من ی کوچولو حس ...

حالا زوده درباره ی عشق و علاقشون نظر بدی گلم🤣

خانواده ی همسر من چون من یه دونم و خواهرم نداره اوایلش چه کارا که نمیکردن😂😂یادش بخیر

ولی امیدوارم که پایدار باشه برات همه چیز

امیدوارم به اینده  
2740
حالا زوده درباره ی عشق و علاقشون نظر بدی گلم🤣 خانواده ی همسر من چون من یه دونم و خواهرم نداره اوای ...

عزيزم ميتوني راهنماييم كني ك چطور تاپيك رو بتركونمً😂

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
عزيزم ميتوني راهنماييم كني ك چطور تاپيك رو بتركونمً😂

اره عزیزم

فردا بین سالت ۱۰ تا ۴ لینک تاپیکت رو کپی کن تو پستِ نی نی یار حذف تاپیک خودش برات حذف میکنه

امیدوارم به اینده  
اره عزیزم فردا بین سالت ۱۰ تا ۴ لینک تاپیکت رو کپی کن تو پستِ نی نی یار حذف تاپیک خودش برات حذف میک ...

ممنون گلي ♥️

بعضی از دخترا همینجورن ....تازه وارد هستن وجوگیر ودوسداره هرجور شده یه خودی نشون بده این دخترا قلبش ...

درسته ممنون عزيزدلم

البته ك اون بعد من اومد اما از من بزرگتره و عروس بزرگتره

ما زودتر نامزد شديم اون زودتر عقد كرد

خب وقتی مورد توجه نیس پ حرص خوردنت چیه منم جاریم همش میخاد ب من بفهمونه که من ب شوهرت چشم دارم یا شو ...

وای خاک عالم همچین جاری هایی هم هست؟

منو ۲تاجاریام انقد همو دوست داریم،با هم مچیم انقد باهم بهمون خوش میگذره،حالا ی  کوچولو حس رقابت هم بینمون هس ک زیادی کمرنگه ب چشم نمیاد

با شوهراشونم در حد سلام علیک اونا حرف بزنن ما گوش بدیم

یا ابلفضضضضضض😳😳😳😧😧😧😐😐😐

اابته منم به بار مستقیم با یه جذبه ی زیادددد زل زدم تو چشای شوهرم و گفتم اخرین بارت بود و اخرین بارش شد🤣🤣🤣🤣🤣

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل