2737
2739
عنوان

جاري دار ها تشريف بيارن

1486 بازدید | 88 پست

من ي جاري دارم ك اولا خيلي نسبت ب من حسادت داره و همينطور خيلي هم جوگيره

خيلي ب چشم خانواده همسرم نمياد و بخاطر اينكه خودش رو شيطون و بانمك جلوه بده يا همش در حال صحبته يا اينكه شوخي هاي خيلي مسخره با همسر من ميكنه البته بايد بگم ك شخصيت همسر من در كل شوخه اما نه با جاريم !!! 

همسرم  بهش محل نميده وقتي شوخي ميكنه و اخم ميكنه و سعي ميكنه جوابشو نده البته تا حدي ك برادرش ناراحت نشه... حتي  يكبار به خاهر شوهرم گفت كه بهش گوشزد كنه رفتارشو

اما اين دوباره ي وقتايي جوگير ميشه دست خودش نيست و مثلا اب ميريزه رو همسر من يا ...  😕

من خيلي ناراحت ميشم از رفتارش ولي چون   ميبينم ك همسرم خودش رعايت ميكنه و همينكه برادر شوهرم رو هم خيلي دوس دارم و واسش احترام قائلم و اينكه خانواده همسرم هميشه پشتمن و خيلي بهم احترام ميزارن به احترامشون تا بحال چيزي نگفتم

ولي خب واقعا برام جالب نيست رفتاراش

بنظر شما چ رفتاري داشته باشم كه هم فكر نكنه ك نقطه ضعف منو فهميده و هم اينكه شخصيت خودمو حفظ كنم ؟

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
اومدم 

خوش اومدي عزيزم

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزيزم

مشكلات شخصيت با جاريت ب كنار

ولي چي ميشه با همسرت شوهي كنه؟؟

منم برادرشوهر بزرگمو خيلي دوسش دارم مثل داداشمه باهاش خيلي شوخي ميكنم

چ ايرادي داره اخه؟؟

٩٩/٩/١٠ ميبينمتون بروبچ ني ني سايتي    
2706