2733
2734
بنظر منم درستترین حالتش اینه. تو همین سایت دیدم دختره جهیزیه نداشته مهریه بالای ۲۰۰۰ تا می‌خواسته. ...

آره دیگه.بعدم همچیم میگن پدر زحمت کشیده دخترو بزرگ کرده خب مادروپدر دومادم ک از توجوب نیاوردن بچشونو.بعدم جهیزیه برای استفاده خودمونه نمیخایم بدیم مادرشوهر ک توقع داشته باشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا. مامانايي که نوزاد و کوچولو دارن، يه پست ديدم انواع لباس هاي نوزاد به همراه تخفيف ها و حراج هاي خوب زده بود.من ديدم خوشم اومد.گفتم اينجا لينکشو بزارم دوست داشتيد بريد ببينيد:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=150002044

2731
اهواز بختیاریم توافقی

منم بختیاریم. توافقی. ولی جاریم یه چنگالم نیاورد. تازه پسره رو تخت فشار گذاشته خونه بخره. جهیزیه هم داره میخوره عروسی آنچنانی هم براش گرفته‌. 😅😅 خدا بده شانس.

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
لاکچری مثلا چه چیزایی میدن  همگی شون پته دوزی میدن ؟ چقدر میدن ؟

عزیزم چن سال پیشا کسایی ک خیلی پولدار بودن بیست تومنی میشد پته هایی ک میدادن یه اتاق کامل پته.الان قیمتا خیلی بالاتره.من شش تا کوسن پته داشتم ک خودم دوختم

آره دیگه.بعدم همچیم میگن پدر زحمت کشیده دخترو بزرگ کرده خب مادروپدر دومادم ک از توجوب نیاوردن بچشونو ...

وای عزیز دلم. خیلی خوبه که تعصب کور نداری. من قبلاً تو یه شهر زندگی می‌کردم که جهزیه نمبدادن. بعد دختراشون بمن میگفتن که شما مشکلی دارید که با پول شوهرتون میدن. مهریه هم خیلی کم می‌گرفتن‌. میگفتن شما با مهریه دلالی میکنید. یه موجوداتی بودنا.

2738
ما رسم جهاز نداریم بزرگامون میشینن سر مهریه به توافق میرسن یه پولی هم میدن که بهش میگن حق زن یا گی ک ...

همدانی هستید؟؟

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ما رسمه .گاز. یخچال.تلویزیون میزش.لباسشویی.دو تخته فرش دو دست رختخواب.سرویس چوب.با ۱۱۴ تا سکه و ۱۰ تا ۱۵ ملیون طلا با داماده...

عروسم تمام وسایل برقی و غیره آشپزخونه بخره با دو دست رختخواب یه فرش و پرده...

مادر شوهر یعنی یه مادر

تهران

همه چیز با دختر جز تلویزیون یه تخته فرش لوستر دو دست رختخواب با پسره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
وای عزیز دلم. خیلی خوبه که تعصب کور نداری. من قبلاً تو یه شهر زندگی می‌کردم که جهزیه نمبدادن. بعد دخ ...

ن والا من مهریه بالارو هم قبول ندارم خودمم مهریم بالا نیس.ولی این حرفا خداییش زوره.پسر هم عروسی هم خونه هم جهیزیه بده؟لابد طلام یه خروار میخان با مهریه بالا.خب از کجا بیارن تو این شرایط.همینطور ک ما دلمون میخاد به پدر ومادرمون فشار نیاد اون پسرم همینطوره

2706