2733
2734
عزیزم این عکس نتی هست ولی منظورن عکس لباس ها که این شکلی هستن منطقه ما بیشتر چشاشون سبز هست و پوستشو ...

چه جالب😍دقیقا کجایین

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
منم کولر بردم....همه چی ..بوفه نخریدم اما وسایلاش داخلشو برده بودم اونم از لجم نگرفتما والا با ۸۰۰تو ...

آخه عزیزم چکاریه من جای تو بودم نمیخریدم.

منظور من کلا، دیگه این رسم رسوم جهزیه و بعد نمایش دادنش به فامیل خیلی مسخره است و بی ارزش با اون دیزاین های مسخره توی سرویس بهداشتی😂. 

آخه که چی بخدا همش چشم و هم چشمی. 

بجای اینا کاش خانواده ها یکم روی اخلاق دختر و پسر شون کار میکردن که اینقدر آمار طلاق بالا نمی‌رفت. 

من خودم کوردم اصلا خانواده داماد توقع هیچی از عروس نداره از این نظر خیلی خوبه. 

البته خانواده عروس در حد توان وسیله میگیرن ولی خوب اجباری نیست در واقع از روی محبته. 

حالا خداییش دیگه آدم باید انصاف داشته باشه بعضی موارد داماد دست اش تنگه خوب عروس هم مدارا کنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه عزیزم چکاریه من جای تو بودم نمیخریدم. منظور من کلا، دیگه این رسم رسوم جهزیه و بعد نمایش دادنش ب ...

دقیقا....آخه شهرمام‌اینجوری نیس که به زور بگن باید جهیزیه بیاره فلان چیزارو ..حتی خانواده ی شوهرم هم هرچی داشتن دادن یعنی سه تا دخترشون اندازه من جهیزیه نبردن اما نمیدونم چرا با من اون رفتارا رو میکردن با نبردن بوفه چون خودشون دادن هی سرکوفت میزدن...آخه بگو من با یه کنسولم میتونستم ۷تا از بوفه های شمارو بگیرم خجالتم نکشیدن....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2728
بشکرد

نمیشناسم کجاس؟

استان هرمزگان یه متطقه ای هست بهش میگن بشاگرد 

چه خوب خوشبحال شوهراتون

2740