2737
2734
عنوان

دوست داشتین الان تو کدوم کشور باشین و چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 67 پست

اسپانیا-بارسلون

خیلی خوشگله

سلام 🖖 تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم صرفا نظر شخصیمه پس اگه باهام مخالفی راحت باش من دوستدارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 اگه بهتون درخواست دادم بدونید میخواستم پروفایلتون رو باز کنم دستم خورده(اینو گفتم چون معمولا زیاد اتفاق میوفته😂)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرم ذکر کن به جز آفریقا و خاورمیانه😬

اره یادم رف خوب شد گفتی 👍🏻😂😂😂

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      

ی دهکده ی پرت ولی زیبا مثل کارت پستال تو کشور فرانسه 

بزامو بچرونم غازامو هی کنم شیر گاومو بدوشم با سبزیجات باغم سوپ سبزی درست کنم اصلا ندونم رییس جمهور امریکا کیه ارزش دلار چقدره طلا چند تومنه خاورمیانه کجاست فرق مسیحیت و اسلام تو چیه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
نروژ  چو از ماه مه تا جولای خورشید غروب نمیکنه 😍👌🏻🤍 عاشق غروبم

وقتی عاشق غروبی باید بدت بیاد ک غروب نداری🫤غلط املایی داشتی؟ میشه بیشتر بگی؟ 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
ونکوور چون الان خیلی زیباست. عموم و دوستم اونجا زندگی میکنن  عکسا و فیلماشون رو که میفرستن بس ...

دقیقا

فوق العادست

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706