2737
2734
عنوان

از دست دخترم دلم میخواد خون گریه کنم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 49161 بازدید | 373 پست

اسی دخترت وانیل ریخته رو زمین اینقد عصبی شدی ..بیا پسر 6ساله منو ببین از کندن در کمد تا ریختن وسایل کابینت و لباسا گرفته تا ور رفتن با پریزای برق .باورت میشه دو سه خودش دچار برق گرفتگی خفیف شدو..............

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
اسی دخترت وانیل ریخته رو زمین اینقد عصبی شدی ..بیا پسر 6ساله منو ببین از کندن در کمد تا ریختن وسایل ...

ای خداااااا فداشششش. خخخخخ آدم اون لحظه حرص میخوره ولی وقتی خوابن قربون صدقه همین کاراش میری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دعوا کردن هم به این صورت که میگم کار بدی کردی.چند ثانیه با ناراحتی...نه شخصیت بچه رو هدف قرار میدم ن ...

ببین عزیزم قبول کن شما هم شلوغش کردی گاهی واقعا تو یه لحظه ادم کنترلش رو از دست میده من ابدا موافق دعواکردن یا سرکوفت زدن نیستم ولی قبول کنید اینم درست نیست که بخوایم مادری رو بابت این مسئله اتفاقی سرزنش کنیم هیچ مادری از زدن کودکش لذت نمیبره مگرروانی باشه،بعضی بچه هاهم فوقالعاده شیطونن کنترلشون سخته به هرصورت هیچ وقت فکرنکنیم ما مادرهای خوبی هستیم بقیه بد یا حداقل حس بد بودن رو بهشون القا نکنیم 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
ای خداااااا فداشششش. خخخخخ آدم اون لحظه حرص میخوره ولی وقتی خوابن قربون صدقه همین کاراش میری

تا بیدار شبیه هیولاس وقتی میخوابه به نظرم یه فرشته کوچولو

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2731

عزیزم بچه است دیگه دختر منم تو ۴ ساله همش میزنه چیزی میریزه تازه آب هم بهم میپاشه

یکم رو اعصابتون مسلط باشید تازه ۳ سالشه میخواد همه چیزو تجربه کنه

و خدایی که در این نزدیکیست...
2740

بابا به خدا بچه است دیگه اسمش روشه، پسر من چند روز پیش با پیچ گوشتی دو سو زد روی دسته مبل چوبی که تازه خریدم یه تیکه چوب‌ کنده شد، نمیگم ناراحت نشدم ولی فدای سرش دادم بیرون تعمیر کردن حالا دیگه یه وانیل چیه جارو کن بره. قبلشم فیلم بگیر از این اذیتهاش بزرگ شد نشونش بدی فک نکنه همینجوری بزرگ شده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

نمیدونم چرا همه میگن وااااای کاریش نداشتن باش بچست و نمیفهمه و فلان‌.. باز میخری 

عزیزان همین کارارو میکنید که احتمالا بچه هاتون عادت میکنن خونه بقبه هم خرابکاری میکنن دبگه 

وقتی هیچی نمیگید و از روش ساده رد میشید اونام عادت میکنن میرن خونه زندگی بقیه رو هم به گند میکشن و براشون عادیه 

يك عددبازمانده سال 98هستم ...

بچه خالم خراب کاری کرد مالید به فرشو دیوار بعد رفت تو یخچال تخم مرغ اورد همرو فکنم یک شونه شکوند رو فرش....تازه هر چیم میخورد میبرد از تراس پرت میکرد پایین اون ظرفو این اخریا خودشو میخواست پرت کنه که خالم دیگه زنجیر کرد در تراسو...قدر بدون خواهرم😂

همه این عملیات ها زمانی که خالم خواب بود انجام میشد...

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706