2726
عنوان

از دست دخترم دلم میخواد خون گریه کنم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 49159 بازدید | 373 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا هم صاحب شرکت میشن و گند میزنن تو خط تولید و روحیه کارگر😶

والا اخهه تاپیک بدتربپ مهمونیا یادتونه,؟؟؟

چقدر همه شاکی بودن که بچه مهمون گند زد به فرشم.وسیلمو شکوند؟فلان و بیسار...

علتش اینه ملت خونه خودشون زیادی بیخیال و پلشته

بچه برمیداره کاکائو رو پخش فرش مبکنه میگه قربونش برم کنجکاوه 

درصورتیکه این  کنجکاوی نیس پلشتیه و بی ادبیه و شما که مادرش باشی زیادبچی ول و لوسی که هیچی نمیگی 

درسترش ابنه به بچه یاد بدی خرابکاری نکنه 

یاد بدی اینکارت باعث اذیت شدنه بقیست 

حتی از خودش بخوای تمیز کنه اگه سنش میرسه یا   تو تمیز کردن کمک ‌کنه 

نه که ولش کنی هرجا ...

يك عددبازمانده سال 98هستم ...
2728
وانیل که خوبه   پسر من پودر  کاکائو رو  پخش کرد تو فرش اشمزخونه و حال😞 نگم برات چه ...

همه جارو قهوه ای کرد  

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
نمیدونم چرا همه میگن وااااای کاریش نداشتن باش بچست و نمیفهمه و فلان‌.. باز میخری  عزیزان همین ...

عزیزم تا سه سالگی بچه مفهوم بد و خوب رو واقعا نمیفهمه 

همه چیز براش حکم کنجکاوی و بازی رو داره فقط دنبال کشفشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

پسر من فوالعاد شیطونه یچیزی میگم یچیزی میشنوی.الان 7 سالشه ولی همچنان شیطون.تازه چاردستو پا میرف من رقتم دسشویی دیدم نیسش صداش نمیاد.صداش کردم دیدم رفته تو کابینت ظرف عسلو گذاشته جلوش از سر وصورتش عسل میچکید کل فرشم عسل مالیده بود نمیدونی چجوری با مزه تمام میخورد نمیدونستم گریه کنم یا بخندم اون لحظهلحظه😂تپلی ام بود شبیع پو شده بود😂😂

والا اخهه تاپیک بدتربپ مهمونیا یادتونه,؟؟؟ چقدر همه شاکی بودن که بچه مهمون گند زد به فرشم.وسیلمو شک ...

بچه دارید خودتون؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
تنبیه برای بچه سه ساله؟! خدایی شما ها دیگه کی هستین  

من لزوما منظورم با بچه ایشون نبود.منظورم کلی بود.بعدشم تنبیه حتما نباید بدنی باشه.اینکه شما به بچه ات بگی که برو و ۵ دقیقه توی اتاقت باش وتا وقتی نگفتم بیرون نیا هم یه تنبیه.اینکه همسرشون جلوی بچه با مادرش برخورد تند کردن کارخوبی نیست وباعث میشه بعدها بچه از مادرش حرف شنوی نداشته باشه.البته که کار ایشون روهم تایید نمیکنم.

تاوقتی متوجه نشدین منظور طرف مقابلتون چیه لطفا ریپلای نکنین.

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
تازه درک‌ میکنم ورا نادرم اونای که بچه کوچیک‌دارن رو خونش دعوت نمیکنه ظاهرا همه بچهاشون رو هر جا میر ...

الان کجا گفتند ما بچه هامونو ول میکنیم خانم 

چرا از یه خاطره انقدر برداشتها و قضاوتهای بیجا میکنید 

شما برو الان بهترین روانشناسها رو هم ببینی میگن تو این سن اگه بچه تو خونه ارضا شه قطعا تو بیرون از خونه اینکار و نمیکنه 

کلاسهای والدگری و کارگاههای کودک و ببینید مخصوصا اون قسمتهایی‌ که مربوط به کثیف کاریه 

اگه اینجوری که شما میگین واقعا این کلاسها هم اثرات منفی داره چرا برگزار میشه