2733
2739
عنوان

از دست دخترم دلم میخواد خون گریه کنم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 49159 بازدید | 373 پست

شما زیادی حساسی و بزرگش کردی کارش رو برای بچه سه ساله کار عجیبی نیست که بابتش گریه کتی یا دور از جونت آرزوی مرگ کنی

من این تجربه رو با زعفرون داشتم

بچه هست دیگه بهش توضیح بده لازم داشتی و باید اجازه بگیره همین حد کفایت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدای یه تار موهاش به قول دکترم فکر کن بچه نداشتی وانیلت میرفت سرجای خودش خونت تمیز بود برق میزد درعوض نازا بودی روزی صدبار حرف میشنیدی آخی بیچاره بچه نداره شوهرش بهش نگاه نمیکنه اهمیت نمیده اخی بدبخت 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2731
شما که کدبانوی خونه‌ای از بیرون که برگشتی، باید وانیلو از کیفت درمیاوردی میذاشتی تو کابینت

اره 

من کوتاهی کردم😔😔

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

عزیزم خب تو که میدونی بچه ها فضولن چرا کیفت و بالا نذاشتی پس من چی بگم فالی رنگ روشنم رنگش سیاه شده از بس گلدون بر میداره وقتی هواسم نیست میاره وسط خونه خاکش برمیداره میریزه رو سرش  هر روز جارو برقی امروز همسایه روبروییم میگه خانوم جان ما بگو خونت چی داره هر روز جارو میکنی 

2738
شما زیادی حساسی و بزرگش کردی کارش رو برای بچه سه ساله کار عجیبی نیست که بابتش گریه کتی یا دور از جون ...

اعصابم خیلی ضعیف و داغونه

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

وای بحال اینک در یخچال باجوراب نبندم خخخ تمام سس ها خالی میکنی ردفرش 

امروز رفتم دستشویی برگشتم اومد گف مامان ماکارانی گفتم کجا من برد آشپزخونه کلی برنج ریخته بود ردفرش هی میگف دیدی دیدی خخخخخ

وای من بچه بیارم میندازم تو یه اتاق باهاش بازی میکنم یا میزارمش خونه مامانم و مادرشوهرم 

من ۲ساله عروسی کردم تا حالا پام روی فرشم نخورده یبارم خونم لک و خاک نداشته وروجک بخواد بیاد بشکونه یا کثیف کنه رسما روانی میشم😂

اخه ننه از الان دلمم نمیاد 🙈

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا اینا خوبه خواهر بزرگم فرش کرم گردویی خریده بود نو نو بعد خواهر وسطیه یه پسر شیطون داره تمام سرمه رو ریخته بود رو کل فرشت یه جوری ریخته بود لکه لکه افتاده بود بعد هم بدو بازی کرده بودن همه جا پخش شده بود

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹