2737
2734
عنوان

کیا دوقلو بزرگ کردن بیاید

3613 بازدید | 30 پست

۸ماهه دوقلو دارم

چجوری غذای دوقلو هارو میدادید که وقتتون کمتر گرفته بشه؟من اول یکیشو میدم میخوره آروم آروم سیر که شد بعد اون یکی رو میدم

وقتم کلا گرفته میشه یکسره آب میدم میوه میدم غذا میدم.....وقت واسه خودم و کارای خونم کم میارم🙄کمک حال هم ندارم متاسفانه😐

ترفندی چیزی نداره راهنماییم کنید🤗🤗

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

دو قلو ندارم ولی فکر کنم جوابش زمان باشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته مامان من که چهار قلو داشته مامانبزرگ باباییم با مامانبزرگ مامانیم با یکی از خاله هام و یکی از عمه ها ( البته شیفتی ) کمکش میکردن بازم خودشو بابام خیلی خسته میشدن ولی الان 18 سالشونه و خیر سرشون کنکور دارن 

2738

من دارم 

یکیش خونه مامانمه یکیش خونه خودم

خعلی وحشتناگه خیلی

از این سرلاک خوری ها گرفتم فعلا با اونا میدم راحت تره تقریبا

پنج ماهه هستن

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎

ما كه يكي داريم هم كل وقتمون برا بچه صرف ميشه به قول شما دو ساعت غذا بده آب بده نازشو بكش

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️