2733
2734
عنوان

کیا دوقلو بزرگ کردن بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 3613 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته مامان من که چهار قلو داشته مامانبزرگ باباییم با مامانبزرگ مامانیم با یکی از خاله هام و یکی ...

وااای چ باحال ۴تا کنکوری😄😄

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2731
الان ۵ سالشونه.‌از اول تنها بودم

خداحفظشون کنه....من اوایل مادر شوهرم میومد هی میگفت اه بچت بو میده 😔 این بچه سرش یه بلا اومده که گریه میکنه😔یا میگفت اخمو هستش نمیخنده😔یه مدته نمیاد راحت ترم 🙈تنهای تنهام 

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

خدا ایشالا به منم دوقلو بده همه ام همین دعا رو برام میکنن میگن ایشالا سه سال دیگه بچت بزرگتر شد خدا بهت دوقلو بده😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2740

من اطرافیان دوقلو زیاد داریم خیلی سخته خیلی قشنگ آدمو پیرمیکنن والا،خدا قوت به مامانا،خاله ی مامانم سه قلوداشت میگفت دعا نکنید دوقلوسه قلوداشته باشید چون خیلی سخته هموم تکی تکی بیارید بهتره

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
خداحفظشون کنه....من اوایل مادر شوهرم میومد هی میگفت اه بچت بو میده 😔 این بچه سرش یه بلا اومده که گر ...

کلا مادر با بچه هاش تنها باشه راحتتره اعصابت راحتتره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

عزیزم من دوکه قلو.دارم از اول سعی می کردم دوتاشون با هم بخوابن در حین که خواب بودن کارای بی سر و صدام انجام می دادم مثل اتو کردن و اینجور چیزا. غذا هم دو تا شون داخل رورویک با هم غذا می دادم شون هر بعد طهر ابمیوه میگرفتم داخل شیشه کرم کارامل وژله هم به عنوان دسر می دادم شون. منم تنها بودم. خیلی سخت گذشت خیلی

خداحفظشون کنه....من اوایل مادر شوهرم میومد هی میگفت اه بچت بو میده 😔 این بچه سرش یه بلا اومده که گر ...

ممنون عزیزم

من اون اوایل اصلا وقت نمیکردم خودم چیزی بخورم ی کوچولو شیر داشتم اونم خشک شد چون وقت نمیکردم چیزی بخورم...شیرخشک درست میکردم یکی یکی میدادم بهشون. ‌بعد جاشونو عوض میکردم بعد ساعت خابشون  بود برای خوابیدن خیلی اذیت نمی کردن..ی پتو کوچولو داشتن میگرفتن بغلشون منم اهنگ لالایی میزاشتم میخابیدن😍

ممنون عزیزم من اون اوایل اصلا وقت نمیکردم خودم چیزی بخورم ی کوچولو شیر داشتم اونم خشک شد چون وقت نم ...

بعد یکی ک بیدار میشد اون یکی هام بیدار میشدن..دوباره با اونا سرگرم بود.....تا اخرشب ک مثل جنازه میافتادم..تازه نصف شبام بلند میشدم براشون شیر درست میکردم