2733
2739
عنوان

همه بیاین یه چیز باور نکردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 50 پست
بله ممكنه عزيزم  من ساب تغيير رنگ چشم گوش ميدم از قهوه اي تيره رفت تو عسلي و الان رگه هاي سبز ...

در مورد تغییر رنگ چشم هم یه مطلبی خوندم نوشته بود اگه به طور مداوم از پیاز استفاده کنید چشماتون شفاف میشه و رنگش روشنتر میشه

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
ببخشیدا اما اینو با یه روش ساده هم تو اینترنت اموزش میدن اگه به مدت طولانی هرروز با یه مداد روی لپتو ...

اون یه روشیه که بعد مدتی از بین میره ولی این دائمیه کلی نتایج هستش فقط برا چال لپ من نیست که

دل است‌مزرعه که نیست هی شخمش میزنی لعنتی ‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله ,من برا بینی هم استفاده کردم ولی نصفه ولش کردم چون وقت نمیکردم بینیم توهمون مدت کوتاه کلی تغییر ...

کم کم این ذهن برتر واسه همه جا بیوفته کلا دکترا باید در مطبشونو تخته کنن😂

کم کم این ذهن برتر واسه همه جا بیوفته کلا دکترا باید در مطبشونو تخته کنن😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

حس میکنم چند وقته همه رفتن تو بورس و قانون جذب نه؟؟؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2738
حس میکنم چند وقته همه رفتن تو بورس و قانون جذب نه؟؟؟

قانون جذب یاد میگیرن تا بتونن تو بورس سهامای خوبو جذب کنن😐😂😂

بله ,من برا بینی هم استفاده کردم ولی نصفه ولش کردم چون وقت نمیکردم بینیم توهمون مدت کوتاه کلی تغییر ...

مدت کوتااه منظورت چند وقت بود حدودی؟هرروز انجام میدادی؟روزی چند دقیقه؟؟باتصویر بود یا فقط موززیک

در مورد تغییر رنگ چشم هم یه مطلبی خوندم نوشته بود اگه به طور مداوم از پیاز استفاده کنید چشماتون شفاف ...

من اصلا پياز استفاده نميكنم متنفرم😊

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
هر روز انجام میدی؟؟روزی چند دقیقه؟؟ من سابلیمینال های چهره رو معمولا نگاه میکردم با تصویر بود ب تصو ...

اين ساب هست هم ميشه ديداري هم شنيداري

بيوكنزي نيست كه حتما با تصوير باشه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706