2733
2734
عنوان

همه بیاین یه چیز باور نکردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 50 پست
چیه؟! 

موسيقي داراي فركانس با تاكيدات ذهن ناخوداگاه

حتي باهاش ميشه رنگ چشممون رو عوض كنيم قدمون رو بلند كنيم يا خيلي چيزاي ديگه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موسيقي داراي فركانس با تاكيدات ذهن ناخوداگاه حتي باهاش ميشه رنگ چشممون رو عوض كنيم قدمون رو بلند كن ...

جدی یعنی امکان داره قد بلند بشه، قابل باور نیست برام

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
2731
جدی یعنی امکان داره قد بلند بشه، قابل باور نیست برام

بله ممكنه عزيزم 

من ساب تغيير رنگ چشم گوش ميدم از قهوه اي تيره رفت تو عسلي و الان رگه هاي سبز داره ميوفته

تصويرسازي ميخواد تشكر و شكرگذاري ميخواد و همينطور مداومت و تكرار

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2740
بله من خودم چال رو گونه دراوردم

ببخشیدا اما اینو با یه روش ساده هم تو اینترنت اموزش میدن اگه به مدت طولانی هرروز با یه مداد روی لپتون فشار بیارین و بخندین کم کم اون قسمت چال میشه و موقع خندیدن نمایان میشه احتیاجی به ذهن برتر نداره

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
تو چند وقت این اتفاق افتاد؟؟ چ مدت مداومت داشتی

چهارماه

هنوزم دارم ادامه ميدم

2706