2737
2734

بگو کنکور سراسری تعویق میوفته؟

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم اتفاقا من هم عصری حالم خیلی بد بود خواستم برم پیش یک نفر فال بگیرم ولی منصرف شدم

منم‌ مدتیه حالم بده 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2740
اره

پولدار می شم خونه بخرم ؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
سلام عزیزم بهتر شدی

باور می‌کنید انقدر حالم بد شد که هنوز نتونستم نماز هم بخونم فقط یک زیارت عاشورا خوندم الان هم فال حافظ میخواستم بگیرم ولی باز هم منصرف شدم

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
مال منم  بگو منم برا تو میگم .بگو عشقم بهم پیام میده ؟ ب خاطر ی سو تفاهم ازم جدا شد . امشب دیدم ...

عزیزم برای منو میگی 

نامزدیم به هم خورده حست چی میگه من گریه دارم همش

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
مال منم  بگو منم برا تو میگم .بگو عشقم بهم پیام میده ؟ ب خاطر ی سو تفاهم ازم جدا شد . امشب دیدم ...

خواهشا بگو کنکور سراسری عقب میوفته یا نه؟

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎