2733
2739
عنوان

کیا زایمان طبیعی داشتن ی لحظه بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زایمان طبیعی ترس نداره فقط درد داره 

نترس توکل کن ب خدا ی بیمارستان خوب و ی مامای همراه و دلسوز بگیر 

ب این فک کن ک بچت صحیح و سالم میاد بغلت وقتی ک ب دنیا اومد خودش گریه میکنه 

معاینه لحظه های اخر زیاد میکنن 

فقط هم ماما باید معاینه کنه گاهی هم دکتر زنان 

وقتی ۴ ۵ سانت شدی احتمالا امپول فشار میزنن بعد ک زورت بگیره دگ کلا درد یادت میره 

یدونه پسر 😇دارم من قند عسل دارم من💙خدایا شکرت بابت همچی 😙همسرم و پسرم عشقمن👼💏
2731

انشالله بسلامتی باشه عزیزم.خودش شروع میشه و وقتی بیاد تحملش هم میاد.....تا بوده دنیا همین بوده عزیزم.انشالله زودو راحت بیاد.دعای معراج و نادعلی بخون.سوره مریم هم بخون و انشقاق.....از بقیه هم بخواه برات بخونن.من شکم اولم طبیعی بود.دومی رو سزارین شدم بخاطر بند ناف.سومی رو بلطف خدا و در‌خواست خودم طبیعی آوردم.چون واقعا طبیعی بعد زایمان خیلی راحتی.اینکه چند نفر معاینه‌ت کنن هم به بیمارستان بستگی داره.یک بیمارستان خوب و در حدامکان مامای همراه میتونه خیلی کمکت کنه.کدوم شهری؟

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
دیکته میگیری نمکدون؟ این همه وقت گذاشتی بیای اینو تایپ کنی خانم معلم 

دست خود آدم نیست ب خدا عزیزم...ب دل نگیر...

منم رو نِروَم میره اما تذکر نمیدم ولی بلافاصله تو  ذهنم با دیکته صحیح میخونمش

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2740

من ک همش ب خودم تلقین میکردم ک خیلی زایمان طبیعی راحته 

البته همشم تلقین نبود من از سزارین خیلی میترسم

بنظرم چون ب خودم انرژی مثبت دادم زایمانمم راحت بود

من کلا نیم ساعت ی ساعت درد داشتم رفتم بیمارستان ۷ سانت بودم

ما پروسه زایمانمم فک کنم۴ساعت طول کشید

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

خصوصی برو زیاد معاینه نمیکنن فقط لحظه های اخر معایت میکنن زیاد اونم اینقدر درد داری ک درد اون حس نمیشه و برات مهم نیس‌.من ک اوایلش خودم صداشون میزدم برا معاینه اصلا اذیتت نمیکنن

درجستجوی راهی برای رسیدن ب آرزوهامم😍🕊
خواهرم آرامش🙄

تو بارداری هورمون ها وححححشتناک میریزه ب هم...

من ک عصبی بودم شدییید...روزی نبود ک ب پر و پاچه شوهرم نپیچم...علی الخصوص روزهای جمعه...دیگه میخندیدم میگفتم دم پر من نباش جن روز جمعه ام میگیرتت ها...  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
چقدر عالی شکم اولت بود؟ راست میگن اگه پسر باشه سخت تره

آره شکم اول

نی نی من پسره

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706