2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چه عوارضی؟

کلومیفن وقتی مصرف میکنی فولیکول رو بالغ میکنه،وقتی زیادی بزرگ بشه فولیکول و بارور نشه تبدیل به کیست میشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738

ارثیه گلم.

خاهرم دوقلو داره و خونوادمم دوقلوزایی توشون هست

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

زن داداشم خودش دوقلوئه یعنی ی خواهر داره که قل همسانشه کپیشه ولی خودش ی دختر تک قل اورده

همیسه این نیست که جون تو خونوادمون هست ماهم دوقلو دار میشیم فقط احتمالش بالاتر از ادمای دیگه ست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من مامانم دوقلو زاییده یعنی منم میتونم دوقلو بیارم

اره

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

دوستان کلومیفن رو باید دکتر تجویز کنه؟

منم خیلی دو قلو دوست دارم

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2706