2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چه عوارضی؟

کلومیفن وقتی مصرف میکنی فولیکول رو بالغ میکنه،وقتی زیادی بزرگ بشه فولیکول و بارور نشه تبدیل به کیست میشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2714

ارثیه گلم.

خاهرم دوقلو داره و خونوادمم دوقلوزایی توشون هست

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

زن داداشم خودش دوقلوئه یعنی ی خواهر داره که قل همسانشه کپیشه ولی خودش ی دختر تک قل اورده

همیسه این نیست که جون تو خونوادمون هست ماهم دوقلو دار میشیم فقط احتمالش بالاتر از ادمای دیگه ست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من مامانم دوقلو زاییده یعنی منم میتونم دوقلو بیارم

اره

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

دوستان کلومیفن رو باید دکتر تجویز کنه؟

منم خیلی دو قلو دوست دارم

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2706