2737
2739
عنوان

خاستگارم رفته مشاوره/بیاید بگم چی گفته بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 2102 بازدید | 159 پست
ببینید اختلاف عقیده تا جایی محترمه که به حقوق انسانی ادمها لطمه وارد نکنه.  اینکه یه مرد با زنش ...

بعضی چیزها از نظر شما عجیب و غیرعادی هست چون طرز فکرت فرق داره

اما ممکنه یه آدمی قبول داشته باشه!

خب طبیعی هست که در اینجور مواقع هرکسی با همفکر خودش ازدواج میکنه تا به قول شما به حقوق انسانیش لطمه وارد نشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مشاورم همین میگفت، می‌گفت حالا اگر این اتفاق ها تو گذشته از نزدیک لمسش نمی‌کرد میشه گفت کلا آدم م ...

اما خیلیها بدتر از اینارو دیدن و اینطوری نشدن. چرا؟ طبیعت و شخصیت بعضی افراد به بددلی و سلطه گری گرایش داره. به هر حال میل شماست و طبعا تصمیم گیرنده شمایی من هم نظرم را گفتم

استارتر بستگی به خودت داره اگه این چیزایی که میگی رو اعصابته رد کن خیلی دخترا اوکی هستن خیلی دخترها ...

میگم که تو شهر ما چون اوضاع خیلی ناجور شده الان اکثر خانواده ها همینن، بابای منم اخلاقش همینجوریه

2728
نمیشه گفت اون آدم،آدم بدی هست همه‌ی اینا نهایتا این میشه که شما میتونی اون شخص رو قبول کنی یا نه؟! ...

بعله کاملا درسته، متاسفانه بعضی ها چون بعضی عقاید با روحیشون سازگاری نداره شروع به توهین کردن میکنن، برای منم مهم نیست نظرات، چون اگر برای خودم اگر قابل قبول باشه ازدواج میکنم و اگر معیار هام فرق کنه که محترمانه ردش میکنم، حالا نه اوشون نه من فعلا عاشق هم هستیم که بخوایم احساسی تصمیمی بگیریم

2738
بعضی چیزها از نظر شما عجیب و غیرعادی هست چون طرز فکرت فرق داره اما ممکنه یه آدمی قبول داشته باشه! ...

ببین نمیخوام کشش بدم ولی این چیزها عجیب نیستن، قدیمی هستن. کل دنیا این مدلی بوده و زنها کاملا گوش به فرمان مردها بودن و برای هر کار از مردها اجازه میگرفتن و کم کم با پیشرفت بشر، این موضوع سست شده و زنها هم حقوقی پیدا کردن و در کشورهای پیشرفته دیگه حتی بیان همچین چیزهایی هم زشت شده.  

بله بهتره ادمها با مثل خودشون ازدواج کنن ولی از اونور هم بهتره ادمها رشد کنن و مطابق دنیای امروز پیش برن نه دویست سال پیش.  

عقیده شما هم محترمه

اینو میدونم که یه مشاور واقعی تشویق ازدواج نمیکنه و نمیگه اگه برای طرف مقابل این کارا رو کنی خوشبختت میکنه،برو یه مشاور دیگه،شاید این مشاوری که میگی آشناش بوده که جانبداریشو میکرده،تو محیط اداری اتفاقا خیلی کارمندا روابط رسمی دارن و قبل استخدام و حتی بعد اون هم از نظر اخلاقی چک میشن نه حرف مشاور و نه خواستگارت درست بوده،نمیشه که همه رو بد دید

قانونی که حق ابرازعقیده و اعتراض را از مردم بگیرد،دشمن مردم است،حال این قانون چه در کتابی نوشته شده باشد چه در جامعه ای به شکل فرهنگ در آمده باشد،به کودکتان بیاموزید که تفکراتش را آزادانه بیان کند بدون آنکه در هراس قضاوت احمق ها باشد،چرا که یکی از اصول رستگاری ،بیان آزادانه تفکرات است
مگه مشاور خدا و پیغمبره که هر چی گفت شما بگید چشم آدم خودشم باید عقل داشته باشه

جالبه همه اول میگن باید با مشاور حرف بزنی حالا که گفتم مشاور اینجوری گفته میگن مشاور هیچی حالیش نیست خودت تصمیم بگیر😂

من که کلیییی خواستگار داشتم و همشون همینارو میگفتن 

اوایل بهم برمیخورد اما دیدم واقعا همه همینن 

دیگه با یکیشون ازدواج کردم 

یکم ممکنه آدم سختش شه ولی به مرور باهم کنار میاین 

وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا هستم .سوال حقوقی داشتید میتونم کمکتون کنم 
2706