2726

سلام، من یک خواستگار دارم که قبل از خواستگاری رفته مشاوره و الان یک سری خواسته ها از من داره که میگه با مشاور صحبت کردم و گفته میتونی این شرط ها رو بذاری ،حالا صحبتاش

از من درخواست داره تو روابط با مردان ها حالا چه غریبه و آشنا حد و حدود خودم رو بدونم و سر سنگین باشم

هر موقع می‌خوام برم بیرون از ماشین خودمون استفاده کنیم و از ماشین های عمومی دیگه مثل تاکسی، آژانس ، اسنپ و... استفاده نکنم(مگه در شرایطی خاص که دیگه مجبور باشی و راهی وجود نداشته باشه)

برای رفتن به خونه فامیل، بازار و مسیر راه دور باید حتما بهش خبر بدم و اگر نذاشت نمیتونم که برم، ولی حالا تا سر مغازه و نونوایی تو محله در صورت نیاز اشکالی نداره 

در مورد اشتغال هم میگه که من زن کارمند و شاغل نمیخوام،چون اینو یک جور بی غیرتی می‌دونم که زنم بخواد از صبح تا شب تلاش کنه تا خرج زندگیمون رو بده و کار تو محیط های این شکلی برای خانمم رو نمیپسندم، اگر هنر های دیگه مثل خیاطی و آرایشگری بلدی یا میخوای یا بگیری خودم حمایتت میکنم و شرایطش رو برات فراهم میکنم که کار کنی

میگه هیچ کاری هم به گوشیت و حریم شخصیت ندارم که بخوام هر دقیقه چکت کنم چون از این کارا بدم میاد

گفت همه این حرفا رو با تایید مشاور بهت گفتم و برای اینکه مطمعن بشم منو برد پیش مشاور خودش و تنهایی با مشاورش صحبت کردم و اما حالا حرفایی که مشاورش بهم زد این بود

مشاورش گفت خواستگار شما ذاتا آدم بدی نیست و خانواده خودش رو خیلی دوست داره، ولی یکسری اتفاق هایی تو گذشته افتاده که دیگه نمی‌خواد تکرار بشه و میخواد با خیال راحت زندگی کنه، بهم گفت که اگر با این شرطاش بتونی کنار بیای و زندگی کنی خیلی مرد مهربونیه و مطمعن باش به همه تعهداتش در قبالت عمل میکنه، گفت  چیزایی که ایشون در گذشته دیده باعث شده آدم محتاطی بشه و باید بهش حق داد

مثلا میگه چند مدت پیش یک دزد اومده کیف خواهرش رو زده تو بازار و خواهرش و مادرش تنها تو بازار بودن، و کلن تو بازار شهرمون آدم های ناجور زیاد میان و بازار شده محل دختر بازی و شماره دادن

یا میگه زیاد دیده یا شنیده که راننده های خیابون تو شهرمون زن ها و دخترا رو سوار میکنن برای شماره دادن و درخواست روابط نامشروع

تو محیط های کاری حالا مغازه و شرکت هم مورد دیده که چشم کارمندان و رئیس ها دنبال خانم هایه که تو اون محیط کار میکنم و به خاطر همین میخواد شاغل نباشی که از این فکرا راحت باشه و بعدن مشکل و اختلافی تو زندگیتون پیش نیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو خفه شو گمشو از جلو چشمام

دوران برده گرفتن خیلی وقته تموم شده

حرف عجیبی نیس که  معقوله

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
مشاورش گفت خواستگار شما ذاتا آدم بدی نیست و خانواده خودش رو خیلی دوست داره، ولی یکسری اتفاق هایی تو ...

راس میگه دیگه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706