2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم واسه عده کثیری از نی نی سایتیا

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 87 پست
عزیزم  مگه مریضم بخوام دروغ بگم  بعدشم من درودل کردم از اول عکس خواهرمو نداشتم ک ی عده بی ...

درسته. اینجا اینقدر زیاد دروغ گفتن که متاسفانه کسی راست هم بگه باورس نمیکنن. من میدونم که اگه مورد اتهام قرار بگیری چبدر ناراحتت میکنه. چون همین بلا سرم اومد اما خدا خیر بده کسنایزکه باورم کردن و کاری کردن که قطع کاربری بشه.ولی شما بجای فحاشی میتونستی مدرک درست بدی بهشون. 

خدا خواهرتو رحمت کنه و انشالله زن پدرتو به راه راست هدایت کنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک قبلت یکی گفته عکس دیگه نداری؟! 

شما یهو فحاشی کردی. نوشتی ::

گم شو از تاپیک من بیرون 

زنیکه روانی چندش 

خودمم مدام ما خانوادگی خوشگلیم عنتر خانم ⛔

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
اسی تاپیک قبلت دیدم همه رو بستی به فحش که  فحش ندی صلوات      

خودش فحش میده بعد به بقیه میگه واستون متاسفم یکم ارتاسفتو واسه خودت نگه دار لازمت میشع👍

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
بعدشم نی نی سایتیا عادت دارن سرو ته زندگی بقیه رو دارن  من فقط ی درد و دل ساده کردم نگفتم ی مش ...

خب شما زندگیتو رو نکن تا کسی کنجکاو نشه .تاپیک میزنی باید همه جوانب رو درنظر بگیری

🍃🌿🐾
خدابیامرزش چه ناز و جوونه😞😞.ولش کن عزیزم چرا عکسشوو گذاشتی همه جا همیشع جنبه ها پایین بالاست.چرا ف ...

اره عزیزم 

این جماعت تا زنده آیی ک چشمشون دنبالته چشت میزنن وقتی ام بمیری میشن گوه خورت

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
2738

نظرات خودت واقعا ته بی ادبیه

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
خب شما زندگیتو رو نکن تا کسی کنجکاو نشه .تاپیک میزنی باید همه جوانب رو درنظر بگیری

من تاپیک نزدم عکس خواهرم 

درد و دل کردم فقط یه کلم گفتم یکی از خواهران عکس پروفایلمه حجوم آوردن عکسشو بزار  نتیجه الکیه

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
اینجا از این داستانا زیاد داریم یا باید ثابت کنی ک خواهرت بوده یا اینکه بی توجه باشی ب حرف بقیه&nbs ...

آخه عزیزم چن روز پیشم یکی عکس غذا گذاشته بود ب اونم رحم نکردن ... 

واقعا خاله زنک و بی فرهنگن ی عده 

انگار هیچیییییییییییی ندیدن 

اره واقعا،کسی باید برا بقیه تاسف بخوره ک ذره ای ادب تو کلامش ورفتارش باشه حرف زدنشو ببین

بلند دهنتو

2706