2733
2734
عنوان

واقعا متاسفم واسه عده کثیری از نی نی سایتیا

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک قبلی عکس خواهرمو گذاشتم ک پروفایلمه بعد ی عده مریضه پلشت زر میزنن فقط  خواهرم مدل بود فو ...

هرکی که هست خدا بیامرزش

حرص نخور

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
2731
یه عده نه،کلهم

ناراحتی لغو کاربری کن. 

توو ی جمعی ک اکثرا خانومن میاین و طلب داری و متاسفم هستی؟!! عجیبا غریبا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تاپیک قبلی عکس خواهرمو گذاشتم ک پروفایلمه بعد ی عده مریضه پلشت زر میزنن فقط  خواهرم مدل بود فو ...

اینجا از این داستانا زیاد داریم یا باید ثابت کنی ک خواهرت بوده

یا اینکه بی توجه باشی ب حرف بقیه 

چون ی عده ک کمم نیستن مریضن میان سرکار میزارن و شاید بعد از مدتها دست طرف رو شه و همه متوجه شن چقد الکی حرص خوردن و احساساتی شدن

وااااا🙁 
خوب عزیزم شما به جای فحاشی میتونستی قانعشون کنی. من قبلد عکس اون خانم رو دیده بودم اما نمیدونم کجا . ...

عزیزم  مگه مریضم بخوام دروغ بگم 

بعدشم من درودل کردم از اول عکس خواهرمو نداشتم ک ی عده بیان عقد هاسونو خالی کنم 

کافر همه را ب کیش خود پندارد 

اره ما نتیم شما واقعین

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...

منم ناراحت شدم چون میخاستم عکس یچیز بزارم گفتم صفحه دوم میزارم گوگل نره همه اومدن منو خوردن که چرا صفحه اول نمیزاری حالا من همون اولش خودم توضیح دادم چرا. یجور رفتار میکنن بعضی ها انگار چاقو گذاشتی زیر گلوشون بیان تاپیکت 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
خوب عزیزم شما به جای فحاشی میتونستی قانعشون کنی. من قبلد عکس اون خانم رو دیده بودم اما نمیدونم کجا . ...

بعدشم نی نی سایتیا عادت دارن سرو ته زندگی بقیه رو دارن 

من فقط ی درد و دل ساده کردم نگفتم ی مشت حسودعه ندید پدید بیان اظهار نظر

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
2706