2733
2734
عنوان

خواهش میکنم هر کس دکتری میشناسه سزارین اختیاری کنه بهم بگه در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 1121 بازدید | 34 پست
من خودم تواقدامم فعلا پیش میتراشرافت میرم خیلی معروف وخوبه امانپرسیدم هنوزکه سزانجام میده یانه.منم د ...

من رفتم پیش میترا شرافت گفت انجام نمیدم رقایی مرده من خجالت میکشم برم پیشش اصلا حاضر نیستم پیش دکتر مرد برم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
حتما بهش میگم انشاالله زود کارتون درست بشه حتنا برو پیش روانپزشک اینا دکتر از اول میگفت خب اینقدر زج ...

دقیقا الان پیدا کردم فردا میرم پیش روانپزشک  بعدشم پیش دکتر خودم میبرم وای کن نامه سزارینو بگیرم یه نفس راحت میکشم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا الان پیدا کردم فردا میرم پیش روانپزشک  بعدشم پیش دکتر خودم میبرم وای کن نامه سزارینو بگیر ...

ایشالا به سلامتی و دل خوش زایمان میکنید التماس دعا 

ایشالا به سلامتی و دل خوش زایمان میکنید التماس دعا 

فداتشم همچنین دعا کن سزارین بشم چون دیگه توان استرسو ندارم نمیکشم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
فداتشم همچنین دعا کن سزارین بشم چون دیگه توان استرسو ندارم نمیکشم 

عزیزم اناالله که به سلامتی زایمان میشی و نی نی خوشگل و نازتون بغل میکنید من تازه چهارماهمه هنوز اول هاشم 

عزیزم اناالله که به سلامتی زایمان میشی و نی نی خوشگل و نازتون بغل میکنید من تازه چهارماهمه هنوز اول ...

انشاله به سلامتی منم ترس اینکه نامه سزارین ندارم اخر زایمانمه یهویی دردم بگیره مجبورم کنن طبیعی زامیان کنم دیونه م کرده 😢

انشاله به سلامتی منم ترس اینکه نامه سزارین ندارم اخر زایمانمه یهویی دردم بگیره مجبورم کنن طبیعی زامی ...

استرس نداشته باش توکل به خدا 

فقط زود برو دکار روانپزشک 

هر موقع زایمان کردی بیا خبرش را بهمون بده من کلی خوشحال میشم اصلا نترس هنوز وقت هست خدا هر چی بخواد همون میشه برامون

استرس نداشته باش توکل به خدا  فقط زود برو دکار روانپزشک  هر موقع زایمان کردی بیا خبرش را ...

فداتشم مرسی فردا میرم 

2738
عزیزم شما دکتری پیدا کردین برای سزارین اختیاری؟؟

سلام بله دکتر عفت باقری مطبشون خمینی شهر هست بیمارستان مهرگان سزارین میکنند ادرسشون بزنید داخل اینترنت هست 

سلام بله دکتر عفت باقری مطبشون خمینی شهر هست بیمارستان مهرگان سزارین میکنند ادرسشون بزنید داخل اینتر ...

راضی بودین عزیزم؟ دست عملشون خوب بود؟ من هفته ۳۴ هستم به نظرتون قبول میکنند برم؟ آخه اصفهان هم هستم

راضی بودین عزیزم؟ دست عملشون خوب بود؟ من هفته ۳۴ هستم به نظرتون قبول میکنند برم؟ آخه اصفهان هم هستم

من هنوز زایمان نکردم هفته ۳۱هستم بله فکر میکنم قبول کنند چون خیلی مهربون هستند خانم خوبی ان 

تت الان که راضی بودم وشنیدم کارشون خیلی خوبه 

حتما یه سر بزنید

2706