2726

خواهش میکنم بهم بگید ممنونم 

من اسم دکتر عفت باقری را شنیدم خونمنون شهرستانا امروز میخوام برم اصفهان هیچ دکتری نمیشناسم

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

عزیزم همین چند وقت پیش تو سایت یه خانومی تایپک زد گفت خیلی دکترا رفتم اصفهان انجام نمیدن شما که میخای بری شهر دیگه برو تهران یا کرج راحت انجام میدن ولی جاهایی که ممنوع شده تا دقیقه ۹۰ دست بسرت میکنن مثل من بعد میگن انجام نمیدیم و خودت اذیت میشی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
عزیزم همین چند وقت پیش تو سایت یه خانومی تایپک زد گفت خیلی دکترا رفتم اصفهان انجام نمیدن شما که میخا ...

سلام خود من بودم تا حالا صدتا تاپیک زدم خونممون فولادشهر رفتم دوتا دکتر قبول نوردن هیچ دکتری را نمیشناسم رفت وامد سخته چطوری برم کرج خیلی سخته کجا بمونم آخه چطوری با این شکم بخیه ای برگردم 

شما زایمان کردید به سلامتی چی شد آخر یادمه هفته ۳۷یا۳۸بودید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همین چند وقت پیش تو سایت یه خانومی تایپک زد گفت خیلی دکترا رفتم اصفهان انجام نمیدن شما که میخا ...

شما اسم دکترتون چی بود ؟اسم دکتر عفت باقری را شنیدید

2728

من ازاینجا شنیدم دکترناهیدبهرامی انجام میده.۰۹۳۵۶۶۰۶۶۴۲ شماره نوبت دهیشه فک کنم زنگ بزن بپرس مطمئن شوبعدبرو

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
من ازاینجا شنیدم دکترناهیدبهرامی انجام میده.۰۹۳۵۶۶۰۶۶۴۲ شماره نوبت دهیشه فک کنم زنگ بزن بپرس مطمئن ش ...

ممنون الان زنگ میزنم دست شما درد نکنه

ندامقتدری.پریساطاهرزاده...ناهیدمظاهری اینارا سرچ کن بزنگ وبپرس من شنیدم انجام میدن اماخودم هنوزنرفتم پیشش.بعدم عزیزم فقط توخصوصی میتونی سزکنیا

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
ممنون الان زنگ میزنم دست شما درد نکنه

خبرشوبه منم بده که چی گفت واینا

ندامقتدری.پریساطاهرزاده...ناهیدمظاهری اینارا سرچ کن بزنگ وبپرس من شنیدم انجام میدن اماخودم هنوزنرفتم ...

الان زنگ میزنم ولی ندا نقتدری فکر نکنم بله میدونم تو خصوصی باید برم ولی ارزشش را داره

سلام خود من بودم تا حالا صدتا تاپیک زدم خونممون فولادشهر رفتم دوتا دکتر قبول نوردن هیچ دکتری را نمیش ...

والاذمن الان ۳۷ هفته م دیروز دکترم گفت انجام نمیدم بهم نامه  طبیعی داد انقد گریه کردم تو مطبش که نگو  قلبم داشت وایمستاد و اصلا نمیتونستم فکر کنم دکترم گفت باور کن دست منم نیست  الان بیمارستان از من قبول نمیکنه حتی بخام سزارینت کنم هیچ مشکلی نداری دیگه انقد‌دید گریه میکنم گفت برو پیش سه تا روانپزشک نامه بگیر بیار تا بهت نامه سزارین بدم غیر اون‌نمیتونم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
شما اسم دکترتون چی بود ؟اسم دکتر عفت باقری را شنیدید

من اصفهان نیستم عزیزم جای دیگه م 

الان زنگ میزنم ولی ندا نقتدری فکر نکنم بله میدونم تو خصوصی باید برم ولی ارزشش را داره

من خودم تواقدامم فعلا پیش میتراشرافت میرم خیلی معروف وخوبه امانپرسیدم هنوزکه سزانجام میده یانه.منم دنبال سزشدنم...دوستم بارداره میره رقایی.آقاست خیلی ام باتجربس همه میشناسن میگه اون سزانجام میده تومهرگان دیگه نمیدونم والا

التن من دکتر دیگه انجام میده ولی بیمارستاناش عمومیه و کرونا خطرناکه نمیخام ریسک کنم جون بچمو خطر بندازم این بیمارستانی که میخام برم خصوصیه و نداره کرونایی  فقط نصیحتم بهت اینه من دکترم از اول هی گفت درستش میکنیم تو فکرش نرو اگه اول میگفت انجام نمیدم یه فکری میکردم میرفتم جای دیگه الان دکتر دیگه م قبول نمیکنه و پیدا شدن دکتر برام سخته  

رفتی پیش هر دکتری بشین بهش بگو من قطعی سزارین میخام نزار دقیقه نود که مثل من انقد فشار روحی وارد بشه بهت 

رفتی پیش هر دکتری بشین بهش بگو من قطعی سزارین میخام نزار دقیقه نود که مثل من انقد فشار روحی وارد بشه ...

حتما بهش میگم انشاالله زود کارتون درست بشه حتنا برو پیش روانپزشک اینا دکتر از اول میگفت خب اینقدر زجر میدن آدم رو

2706