2737
2739
عنوان

کسی تجربه مرگ عزیزشو داشته؟ چه مدت بعد به زندگی عادی برگشتین٠؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 203 پست
سرطان ریه 😢😢سختیش اینه ک حالاک شوهرمم ازدست دادم خونوادش اذیتم میکنن زخم زبون میزنن 

اگر اینطورن کلا ولشون کن بچه داری؟ چیا میگن؟۷

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم داداش 22 سالمه از دست دادم 

ی مرد ب تمام معنا و رعنا و رشید

گِل مرده سرد هست

خیلی ناآرامی کردیم اما بعد چند ماه دیگه همه چی ب روال عادی برگشت

الان ده سال  میگذره

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2728

کدوم رو بگم مامانم داییم بابابزرگ هام مامان بزرگم  مادر شوهرم 

من اولین تجربه مرگ عزیزم ۸سالم بود تقریبا الان بعد ۱۱سال عادی شده ولی  با مرگ عزیز بدی دوباره بهم میریزم

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

منم پدرمو ۱۰سال پیش ازدست دادم وبرادرمو ۵سال پیش ازدست دادم مرگ پدرموباورکردم وبه مرورباهاش کناراومدم اما مرگ برادرم روهنوزنتونستم باورکنم وازیادببرم هنوزبرام تازه اس وهمیشه میگم یه روزمیادپیشمون اون زنده اس ونمرده 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

من پدرم به نسبت جوون فوت کرد البته 50سالش بود. خواهرم تا هنوزم که هنوزه گریه میکنه و غصه میخوره بعد از 15سال. اما من همون هفته ی اول لباس مشکی م رو عوض کردم. مادرم گله کرد بهم گفت کار بدی کردی. گفتم مامان من همین الان اگه کاری هست که بگی با انجام دادنش بابا زنده میشه من انجام میدم. غم و غصه ی من بابارو برنمیگردونه فقط من رو هم مریض و بیمار میکنه. عزیزم خیلی داغ بزرگی دیدی تا ابد توی سینه ت میمونه. ولی نباید خودتو از بین ببری ، باید خودتو واسه ادمهای وابسته ی زندگیت سالم و شاد نگهداری

2740
سرطان ریه 😢😢سختیش اینه ک حالاک شوهرمم ازدست دادم خونوادش اذیتم میکنن زخم زبون میزنن 

وااای همسر منم بخاطر سرطان ریه فوت شد 

و رفت و تنهام‌گذاشت و هر روز دلم بیشتر براش تنگ میشه و جای خالی اش بیشتر حس میشه 💔😔

⭐رویاهاتو دنبال کن...اونا راهو بلدن⭐

عزیزم😔😔

خدا رحمتشون کنه و به شما و بازماندگان صبر بده

چرا اذیت میکنن؟

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
اگر اینطورن کلا ولشون کن بچه داری؟ چیا میگن؟۷

یه دختر۱۶ماهه 

میگن من باعث شدم سرطان بگیره جلوخودم بچمونفرین میکنن واسه انحصارورثه اقدام نمیکنن مدارکشونونمیدن من برم حداقل دنبال حقوق شوهرم ب خودم وخونوادم بیمحلی میکنن سرخاک شوهرم وخیلی چیزای دیگه  خیلی بلاسرم دراوردن الانم ول کنم نیستن

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
وااای همسر منم بخاطر سرطان ریه فوت شد  و رفت و تنهام‌گذاشت و هر روز دلم بیشتر براش تنگ میشه و ...

خدارحمتشون کنه لعنت ب سرطان خداصبرت بده 

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
یه دختر۱۶ماهه  میگن من باعث شدم سرطان بگیره جلوخودم بچمونفرین میکنن واسه انحصارورثه اقدام نمیک ...

چه ربطی به تو داره سرطان ریه؟ ولی خیلی باهاشون نجنگ چون حضانت بچت بعد پدرش با جد پدریشه 

خب برو شکایت کن برا حقوق شوهرت مهریتم میتونی اجرا بزاری

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706