2733
2739
عنوان

من دوست نداشتم زندگیم داغون شه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 90 پست
منم با شوهرم دعوا کردم بهم گفت از خونه برو موندم چیکار کنم😔😔

هیچ وقت خونه ات دو ترک نکن خیلی جدی بگو اینجا خونه من هست ناراحتی خودت برو

ولی سرسنگین باش طوری که دفعه بعد به خودش اجازه نده این حرف رو بزنه آدم در دعوا ممکنه هرچی بگه ولی بعضی حرفها رو باید یاد بگیره نزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ وقت خونه ات دو ترک نکن خیلی جدی بگو اینجا خونه من هست ناراحتی خودت برو ولی سرسنگین باش طوری که ...

گفتم اول حق و حقوقمو بده بعد برم ولی این سری خیلی از پرده ها از بین رفت میاد خونه میرم تو اتاق تا نبینمش😭😭

2728
2738

عزیزم منم زندگی قبلیمو با خون دل ساختم باهمه چی شوهرم میساختم چون دوستش داشتم با اینکه همیشه بدترین کارها سرم میاورد دلم میسوخت زندگی ک بسختی و هزارتا مخالفت شروع کردم بخوام تمومش کنم اما واقعا صبرم سر اومد دیدم دیگه نمیتونم با اینکه هنوز ته دلم دوستش داشتم ازش جداشدم یکسال بعد طلاقمم خیلی سختم بود اما الان بعد سه سال هیچ حسی ندارم و معتقدم بهترین تصمیم زندگیم گرفتم چون مثل ی برده باهام رفتار میشد بنظرم اگر میتونی ک زندگیتو بساز چون بعد طلاق هم سخته اگر میبینی واقعا سختته و اینده ای ندارین جدایی هرچ زودتر بهتر

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵
خانوادم میگن طلاق میگن لیاقتتو نداره  مرد زندگی نیست  وکیل گرفتم بره دنبال کارا

ب حرف خانوادت گوش بده بخدا بهترین تصمیم مگه بی کس کاری ک هی اذیتت کنن مگه شوهرت نرفت طرف خانوادش خب تو هم برو طرف خانوادت ب حرف اونا گوش بده

الــهے حــاجـــت دݪتــون بـــا حڪمت خــدا یڪے بـــاشهـ❤
2706