2733
2734
عنوان

من دوست نداشتم زندگیم داغون شه 😔

1597 بازدید | 90 پست

من عاشق شوهر و زندگیم بودم باهمه نداریش ساختم کم گذاشتنش میدونم عیب ایراد داشتم یکم زبون دراز بودم و کم طاقت ولی تنها عیبم همینا بودن .یه ساختمون بودم با خانواده شوهرم. انقدر جا پاشون سفت بود که به خودشون اجازه میدادن هر حرفی ر بگن بهم بی احترامی کنن.شوهرم هفته ها قهر بود .کتک میزد برای زندگیش تلاش نمیکرد.توهین بی ادبی.دیگه نمیدونستم باید چیکار کنم .

با وکیل حرف زدم تموم شه همه کارا. باورم نمیشه زندگیم تموم شد خیلی حیف بود زندگی دست گلم با سختی ساختم اونوقت شوهر بی لیاقتم چسبیده به خانوادش .

چرا انقدر دنیا ناعادلانس ......

چیکار کنم اروم شم هنوز سه روز اومدم خونه پدرم 

لیاقت نداشتن ..‌خودت سرزنش نکن ..اگر همسرت بخواد میاد دنبالت

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو خونتونو جدا کنه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

عزیزدلم  الانکه تموم شده اصلااا قصدم سرنزش نیست اصلا اصلا .... ولی زبون درازی تنها اخلاقی هست که مرد نمیتونه تحمل کنه   خیلی چیزا رو میتونن تحمل کنن ولی اینو نه ... نمیدونم‌الان شرایط چه جوریه  ولی ببین اگه واااقعا انقدر زندگیت به نظرت حیفه به همسرت زنگ بزن یا پیام بده  که بیا یه فرصت دیگه بهم بدیم      خیلی نقص ها دارن بعضی خانوما  تو زندگی ولی همینکه زبونشون خوبه  شوهره عاشقشه دیدم که میگم    

2706