2737
2734
عنوان

خانوما بیاین...احساس میکنم زیر شکمم باد کرده..شمام اینجوری شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی برای منم فتق هست؟دقیقا سمت چپ آلت تناسلیمه ینی روی شکمم نیست

برای شمارونمیدونم درهرصورت برات چ کیست باشه چ فتق بایدسونوبدی بری دکتر.ولی برای منم روی شکمم نیست نمیدونم چجوری توضیح بدم ولی گفتم ک اون قسمتی ک ورم داره سمت چپمه زیرشرت میمونه

2738
برای شمارونمیدونم درهرصورت برات چ کیست باشه چ فتق بایدسونوبدی بری دکتر.ولی برای منم روی شکمم نیست نم ...

مرسی عزیز دلم♥️شما میدونی توی مطب خود دکتر هم سونوگرافی انجام میده خود دکتر برای این چیزا یا اینکه سونوش فقط برای افراد باردار و حاملگی هست؟اخه بخاطر این کرونا نمیخوام زیاد برم اینجور جاها کفتم فقط یبار برم همونجا خود دکتر هم سونو کنه ولی نمیدونم برای کیست هم سونو میکنن یا نه

دوستم از کجا میدونی هورمونهات خوب بودند؟ سونوگرافی رفتی؟

اخه آزمایش دادم ب دکتر نشون دادم..سونوگرافی بهمن ماه رفتم گفت پلی کیستیکی و زیاد نیست چیز مهمی نیست اکثر خانوما دارن 

مرسی عزیز دلم♥️شما میدونی توی مطب خود دکتر هم سونوگرافی انجام میده خود دکتر برای این چیزا یا اینکه س ...

جاهایی که سونوگرافی انجام میدن فرقی نداره برای بارداری وکیست وفتق وایناهمه روانجام میدن.ولی مطب خوددکترارونمیدونم

اخه آزمایش دادم ب دکتر نشون دادم..سونوگرافی بهمن ماه رفتم گفت پلی کیستیکی و زیاد نیست چیز مهمی نیست ...

برای پلی کیستیک دارو نداد بهت؟ من حدس میزنم کیست داشتی دارو نخوردی کیست هات بزرگ شده و درد میکنه

برو دکتر بهت حتما دارو بده تا خدایی نکرده بزرگتر نشدن

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706