2737
2739
عنوان

سینوسم خانوما تورو همون خدا بیاین پر بازدیدش کنید 😢😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 13169 بازدید | 1212 پست

الهم صلی علی محمد و آل محمد 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
الهم صلی علی محمد و آل محمد 🌹  الهم صلی علی محمد و آل محمد 🌹  الهم صلی علی محمد و آل م ...

لطفا خواهری دوستاتو تک کن 😢😢😢😧

وضعیت بدیه دیشب قلبش یه لحظه وایستاد😭😭😭

قلبش وایساده یعنی فوت کرده؟؟ 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2740
@maryami71     @آلمیار     @اسکریپت0     @آلماا     ...

الهی خدا شفاش بدهدچقد بد.کی متوجه شد کرونا داره  تا علایم اومد ایست قلبی کرد؟

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

😔الهی به حق محمد و ال محمد همه ی بیماران علی الخصوص بیمار منظور ؛شفا پیدا کنه

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

۵صلوات فرستادم به نیت ۵ تن ان شاالله ک هرچه زودترخوب بشن 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

2706