2752
2734
عنوان

سینوسم خانوما تورو همون خدا بیاین پر بازدیدش کنید 😢😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 13169 بازدید | 1212 پست

الهم صلی علی محمد و آل محمد 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731
الهم صلی علی محمد و آل محمد 🌹  الهم صلی علی محمد و آل محمد 🌹  الهم صلی علی محمد و آل م ...

لطفا خواهری دوستاتو تک کن 😢😢😢😧

وضعیت بدیه دیشب قلبش یه لحظه وایستاد😭😭😭

قلبش وایساده یعنی فوت کرده؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
@maryami71     @آلمیار     @اسکریپت0     @آلماا     ...

الهی خدا شفاش بدهدچقد بد.کی متوجه شد کرونا داره  تا علایم اومد ایست قلبی کرد؟

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

😔الهی به حق محمد و ال محمد همه ی بیماران علی الخصوص بیمار منظور ؛شفا پیدا کنه

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.

۵صلوات فرستادم به نیت ۵ تن ان شاالله ک هرچه زودترخوب بشن 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹