2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 117 پست
اره ۲۰ سالمه  یکاری کردن از مامانم بگیر تا داداش و زنش که چند ماهه ی چشم اشکه ی چشم خون  ...

من‌که بابام زنده هست مامانم خونه رو کرد به اسم داداشم گفت فقط من یه بچه دارم شما برید گمشید یه خواهر مجرد دارم اونم حالیش نیست فکر میکنه من دارم تفرقه میندازم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من‌که بابام زنده هست مامانم خونه رو کرد به اسم داداشم گفت فقط من یه بچه دارم شما برید گمشید یه خواهر ...

من نمی دونم این پسراچه گلی قرار بسرشون بزنن .. خدا از آدم دوبهمزنه تبعیض کار نگذره

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
یعنی خونه ای که داخلش هستید به اسم داداشت هست یا یه خونه دیکه 

همونی ک توشیم 

داد ب داداشم 

داداشمم س دونگشو مه زنش کرد 

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2731
من‌که بابام زنده هست مامانم خونه رو کرد به اسم داداشم گفت فقط من یه بچه دارم شما برید گمشید یه خواهر ...

مامان منم همینطویه 

چپ میره راست میاد میگه من تو دنیا فقط فلانیو داریم 

میگم پس من چی میگه تو ک مهمون امروز و فردایی شوهر میکنی میری

من نمی دونم این پسراچه گلی قرار بسرشون بزنن .. خدا از آدم دوبهمزنه تبعیض کار نگذره

نمیدونم واقعا 

مادر من ک خودشو کشته با پسرش 

یهو هم ک موفقیت گنده بدست اورد و اسمش رفت بالا هم خود داداشم دیگ خدارو بنده نی 

هم مامانم دیگ چشمش ب جز اون کسیو نمیبینه

مامان منم همینطویه  چپ میره راست میاد میگه من تو دنیا فقط فلانیو داریم  میگم پس من چی می ...

عین مامان تبعیض کار من.. منم دلم خونه تا که حرفم بزنی میگن چرا نفاق میندازی گمشو

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
2740
عین مامان تبعیض کار من.. منم دلم خونه تا که حرفم بزنی میگن چرا نفاق میندازی گمشو

من ک میگن حسودی میکنی و چشم دیدن موفقیت و خوشلختی داداشتو نداری 

چپ میره راست میاد میگه خدا ادم حسودو ذلیل کنه 

نمیدونم واقعا چرا انقدر بدش میاد از من 

نمیدونم واقعا  مادر من ک خودشو کشته با پسرش  یهو هم ک موفقیت گنده بدست اورد و اسمش رفت ب ...

اصلا نرو تو مراسماک کارای داداشت بره بدرک... منم میخواستم عروسیشون نرم هی همه گفتن نه برو ولی الان مثل چی پشیمونم

خوب حالا تکلیف شما چیه میخواد زنش بیاره توی همون خونه که شما هستید 

دو طبقس 

قرار ی طبقش بشینه 

ولی خب هیچی دیگ از ما نیست 

و هر لحظه ممکنه بگه دیگ نمونید اینجا 

و خب نمیدونم چ خاکی باید بریزم سرم در اینده 

من ک میگن حسودی میکنی و چشم دیدن موفقیت و خوشلختی داداشتو نداری  چپ میره راست میاد میگه خدا اد ...

کاملا درکت میکنن ما از رفتارای بدشون انتقاد میکنیم و بهمون انگ حسادت میزنن

تاپیک های قبلیم توضیح دادم  یکم درگیری داشتیم با داداشم بعدشم گفته بود ب مامانن ک ب اجی بگو نی ...

اگر من بودم نمیرفتم و هییییچ وقت با داداشم حرف نمیزدم و قطع رابطه میکردم چطور دلش وومد تو بهترین روز اینجوری خواهرشو ضایه کنه 

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
اصلا نرو تو مراسماک کارای داداشت بره بدرک... منم میخواستم عروسیشون نرم هی همه گفتن نه برو ولی الان م ...

واسه وقتی ک حلقه بردن ک نرفتم همه بودن 

امروز هم میخوان جشن بگیرن و دور همی و صیغه بخونن ک باز نمیرم 

عقدشم بعد دو ماه گناهه ایشالا ک مجبورم نمیکنن و بتونم از پسشون بر بیام و نرم 

دو طبقس  قرار ی طبقش بشینه  ولی خب هیچی دیگ از ما نیست  و هر لحظه ممکنه بگه دیگ نم ...

اینجور مادرا شر دنیا و آخرت واسه خودشون و دختران مظلومی مثل ما میخرن

2706