2733
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 117 پست
جهنم ک بگن  داداشم حرف مردم واسش مهمه وقتی نباشم اتیش می گیریه بزا یکم بسوزه  و واقعا هم ...

اشتباه نکن گلم در هر صورت باید حقتا بدن ولی نه با دعوا و بحث بشین برنامه ریزی کن از راهش برو جلو اولین برده اونا نرفتن شما بعقد هست بعد پشیمون میشی برو عقد خودتا نشون بده و بفهمون ک حرف اونا برات مهم نیس نقطه ضعف دستشون نده

اشتباه نکن گلم در هر صورت باید حقتا بدن ولی نه با دعوا و بحث بشین برنامه ریزی کن از راهش برو جلو اول ...

واقعا واسم مهم نیست و دلم نمیخواد برم 

شاید بعدا پشیمون بشم و لی اینجای زندگیم خیلی راضیم از این قضیه

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا واسم مهم نیست و دلم نمیخواد برم  شاید بعدا پشیمون بشم و لی اینجای زندگیم خیلی راضیم از ا ...

تو برو و بفهمون حرف اونا برات مهم نیست  بعنوان یه خواهر بزرگ‌تر بهت میگم برو بر حسب تجربه 

ولی باز هر جور خودت میدونی 

موفق باشی گلم 

[QUOTE=149986359]مرسی واقعا  اره این روزا حتی سر کوچک ترین حرفی ک بهس بزنم بحث راه میندازه و عذابم میده  ...[/

روی خودت بیشتر کار کن سعی کن فیلمای خنده دار زیاد نگاه کنی و همیشه رنگای شاد بپوشی به همه لبخند بزن شاد باش

منم خانوادم اینجور رفتاری باهام داشتن یه خانم مسن دوستم بود بهم گفت فیلم اوشینو ببینم اصلا حوصلم نمیکشید ولی با اصرار دوستم نگاه کردم 

واقعا اموزنده بود پدر اوشین تمام اموالشو برای پسرش گذاشت براش خونه ساخت تهش پسرش براش تره خورد نکرد سریالش خالمو خوب کرد خیلی چیزا ازش یاد گرفتم 

دلت بسوزه برای ادمای اطرافت و برای مادرت و حتی برادرت اینطوری ناراحتی ازت دور میشه دلسپزی کن چون روزای بد مادر و برادرتو میبینی مطمین باش چون راهشون غلطه اما این روزارو واسه اونموقع یادت بمونه 

اینم بدون ارث و میراث همه ارو پولدار نمیکنه مهم تلاشه پس تلاش کن خیلی خوبه فیلم میبینی زبان یاد میگیری عالیه ادامه بده

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
2731
[QUOTE=149986359]مرسی واقعا  اره این روزا حتی سر کوچک ترین حرفی ک بهس بزنم بحث راه میندازه و عذ ...

امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه 

مرسی ک دلسوزاته کمک کردید و راه حل دادی بهم 🌻🌻🌻

امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه  مرسی ک دلسوزاته کمک کردید و راه حل دادی بهم 🌻🌻🌻

عزیزی منم چنین مشکلی داشتم با روحیه دادن بخودم حلش کردم مطمینم شمام میتونی

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
نماز شبش ترک نمیشه  چنتا بچه ب سرپرستی داره و همش از این خیره ب اون خیریه و گمک میکنه  ت ...

خودت برو اداره ای که بابات حقوقشو میگیره مثلا اگه تامین اجتماعیهه برومدارکتو بده ک۶ هنوز مجردی یه شماره حساب بهشون بده مستقیم حقوقت به حسابت واریز میشه  بزن برو از همون سازمان بپرس راهنماییت میکنن

2740
خودت برو اداره ای که بابات حقوقشو میگیره مثلا اگه تامین اجتماعیهه برومدارکتو بده ک۶ هنوز مجردی یه شم ...

ن خب جداس از اول 

ولی دست خودم نیست 

کارتشو بهم نمیدن

سلام عزیزم خوبی چ خبر؟احوالت بهتره؟ نامزدی نرفتی؟

سلام گلم 

مرسی که پیگیر احوالم بودی 

کلی با مامانم دعوا کردم که میگفت داداشت ابرو داره باید بیای و این صحبتا گفتم نمیام گفت پس از این به بعد مارو کلا فراموش کن و کاری دیگ واست نمیکنیم منم گفتم باشه 

عصرش رفتن دیر وقت بود برگشتن 

این دو سه روزم داداشم از ظهر میره بیرون اخر شب میاد  ( دختره چون نامزد کرده حالش بده و میبرنش مشاوره ) 

منم کلا ن با کسی حرف میزنم ن اونا با من 

حقیقتش حالم خوب نیست و خب کای هم از دستم بر نمیاد 

دارم سعی میکنم با این مدل زندگی کنار بیام و تحمل کنم شرایطو 

خیلی خوشحال شدم ک ی نفر سراغمو گرفت 

انشاالله بهترین اتفاق ها واست بیوفته 

سلام گلم  مرسی که پیگیر احوالم بودی  کلی با مامانم دعوا کردم که میگفت داداشت ابرو داره ب ...

سلام اجی گلم ..شرایط سختی داری اینکه از بیرون بسیار خوشبخت باشی از نظر دیگران اما از درون ناامید و بی پشت و پناه واقعا سخته..اما این شرایط برا شما بوجود اومده هر ادمی تو زندگی  متاسفانه باشرایطی روبرو میشه ک خودش هیچ نقشی نداشته تو بوجود اومدنشون. اما انسان هدف دار و قوی میتونه از محدودیتهاشم فرصت بسازه و اگه نتونیم شرایطو تغییر بدیمـدیگه مقصر ماییم..همه ی تلاشتو کن ک زندگیه خودتو بسازی همونطور ک داداشت حالا باهر شرایطی داره زندگیشو میسازه..پافشاری کن بتونی بیرون کار کنی یا اینکه کاری پیدا کن ک بتونی تو خونه انجامش بدی کلن اول باید بتونی یه منبع درامد پیدا کنی هر چند کم اونوقت افسردگی و بیماریم ازت دور میشه و زندگیت هدفدار میشه ادمایی ک بهت بی محبت بودند و جدی نگیر و در حد ی آشنا ببین سخته اما شاد باش ..مطمعنن از این ب بعد حضور داداشت کمرنگ تر میشه پس سعی کن از فرصت استفاده کنی و دنبال ارزوهات باشی کمی سرسخت باش محکم باش گریه و زاری رو بزار کنار ..اگه خاسگار خوبی هم داشتی ک از نظر اخلاق و مالی خوب بود ازدواج کن بعد براحتی کسایی ک باعث اذیت و آزارت شدند و بزار کنار اما از حق و حقوقت نگذر..

چشمان تو آفریقاست.. 
سلام اجی گلم ..شرایط سختی داری اینکه از بیرون بسیار خوشبخت باشی از نظر دیگران اما از درون ناامید و ب ...

ممنونم ازت بابت حرفات 🌻🌻

سعی میکنم قوی باشم و پیشرفت کنم