2737
2739
عنوان

خیانت شوهر😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 100 پست
ای کاش نداشت بیچاره اون زنی که به خاطر بچش با شوهرش سرمیکنه

من ک بچه ندارم ولی بخاطر اینکه دوسش دارم سر میمنم.ناشکری نکن بچه سالم داری من ده ساله منتظر نی نی هستم .یکی دو تا مشکل ندارم ک.پدر شوهر و مادرشوهرم میدونن پسرشون خیانت کرده و من دارم زندگی میکنم راه میرن میگن برا شوهرت زن میگیریم

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
ضمیر ناخودآگاهته گلم اصلا توجه نکن به خابات خودتو با صلوات و اشپزی، ورزش کردن سرگرم کن

اخه این خواب های لعنتی رفتن رومخم چطورتوی یه هفته من چندتاخواب دیدم

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم دست ازپاخطاکنه خودم وخودش ودخترو وزندگیوباهم اتیش میزنم.میدونه ک این کارومیکنم

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
2731

شوهرخالم گفت این طایفه پسردوستن اگه یه پسر براش بیاری سرگرمش میشه.حالا رفتم پزشک رژیم واین جورچیزاگرفتم امیدوارم الان باردارباشم بچه پسرباشه دعام کنید توروخدا خیلی من زجر کشیدم خیلی یعنی قصه ام ازاوناست ک بایدبره ماه عسل

مامانت خیانتش دید؟

باچشم خودش به دوتاازداداشاشم زنگ زدیم اومد.منم عین دیونه ها فقط جیغ میکشیدم

اخه این خواب های لعنتی رفتن رومخم چطورتوی یه هفته من چندتاخواب دیدم

شما شاید سعی کنی توی طول روز به خیانت شوهرت فکر نکنی

ولی اون خیانت روی فکر و ذهنت اثر گذاشته و دلت ترسیده شده توی طول روز فکر نمیکنی ولی توی ضمیر ناخودآگاهت هنوز فکر بهش هست

شبا قبل خاب کتاب بخون اگه کتابای رمانی و داستانی باشه خیلی بهتره

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2738
انشالله حالت هرچی زودترخوب شه.. آنقدر این نی نی سایت ازخیانت گفتن منم کم کم دارم به شوهرم شک میکنم😭 ...

منم😭😭😭😭😭😭😭

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊
شما شاید سعی کنی توی طول روز به خیانت شوهرت فکر نکنی ولی اون خیانت روی فکر و ذهنت اثر گذاشته و دلت ...

دیروزشوهرم زنگ زد ب همکازش روپخش بود بعداهنگ پیشوازاون خانم ک ۵سال پیش باهاش بود روی گوشیش بود یه پاییز سردو زمستون سردو بعدمن جییییییغ کشیییییدم عوضی داری بی کی زنگ میزنی اهنگ پیشواز کیه بعدخودش فهمید.واسم ناراحت شد ک هنوزفراموش نکردم...شایدچون دیروزبهش فک کردم خواب خیانت دیدم

شوهرخالم گفت این طایفه پسردوستن اگه یه پسر براش بیاری سرگرمش میشه.حالا رفتم پزشک رژیم واین جورچیزاگر ...

با این شوهر میخای بچه ام بیاری؟😫

انگشت اتهام همه ی مردها،مثل عقربه ی قطب نما که مدام رو به شمال است،همیشه رو به یک زن نشانه میرود،همیشه✌️😊

وقتی tvفیلم خیانت پخش میکنه بعدنگام میکنه میخنده یاکسی  ازخیانت میگه نگام میکنه 

2706