2733
2739

۵سال پیش صباک ازخواب بیدارمیشدم باحالت پریشون شروع میکردم ب حمدوتوحیدخوندن با صدای لرزون میگفتم خدایا خودت میدونی ممکنه هرچیزیوتحمل کنم  الا اینو ازت خواهش میکنم باقلبم وروحم بازی نکن ولی قربونش برم اوس کریم درست وقتی گزاشت باقلب وروحم بازی بشه ک روحم نصف شده بود.تواوج لحظه ای ک بهش نیازداشتم ازم گرفتش قلب وروح جان ونفس وهمه چیزموباختم.وقتی زایمان کردم بهم خیانت کرد توی شهرغریب تنها..قبلاراجبش بای کاربری دیگه گفتم ک دوستان چقدبهم گریه کردن...اون اتفاق بعد۷.۸ تاخواب برام افتاد..خواب خیانت خواب اینکه شوهرم داره باهم خیانت میکنه مامانم میگفت شام سنگین خوردی .بهش فک کردی...شوهرتواین کاره نیست ولی وقتی منوبعدچهلم بچم برد بزاره سرخونه زندگیم ی شهردیگه خودش باچش خودش دید.الانم حالم بده ۵.۶ بارهمش خواب خیانت میبینم.ی افسرگی گرفتم اون موقع الان ی شوک بهم وارد شد خیلی میترسم دوباره افسرده بشم البته افسرگی من فرق داشت من دیونه شده بودم همش ارایشگاه و دکترزیبایی بودم زدم خودموترکوندم.الان لبم ژل نامرغوب شده یه گلوله وقتی میخندم انگهرتبخال زده.الان فقط میخوام مثل ی خواهربرام دعا کنید....من ۵سال پیش خیلی قوی تربودم وبخشیدم الان اضعیفم یاسکته میکنم یابلایی سرخودم میارم

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا دیروز تایپیک خیانت به زن بود از امروز همش تایپیک خیانت به شوهر میزنن چخبرهههههه داریم به کجا میری ...

این بنده خدا که خیانت نکرده🙄

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
تا دیروز تایپیک خیانت به زن بود از امروز همش تایپیک خیانت به شوهر میزنن چخبرهههههه داریم به کجا میری ...

اصلاخوندی متنو تاپیک خیانت به شوهرچیه🤔🤔🤔🤔🤔

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
2740

عزیزم شما وقتی خواب میبینی پاشو ی صدقه بده تمام دیگ فکر نکن بهش

بعدشم میدونی ک هر چقدر بهش فکر کنی بیشتر جذب میکنی شما جذب کردی

سوما عزیزم وقتی خیانتشو دیدی چیکار کردی ک بترسه و تکرار نکنه؟

انشالله حالت هرچی زودترخوب شه.. آنقدر این نی نی سایت ازخیانت گفتن منم کم کم دارم به شوهرم شک میکنم😭 ...

به مردابایدشک کرد واقعا ولی به روشون نیورد.

باز خوبه بچه داری و دلخوشیت بچته.منم مثل تو تو ی شهر غریبم شوهر منم خیانت کرد همه چیزش رو از دست داد اس و پاس و مریض اومد افتاد ور دل من.خدامون بزرگه خواهری غصه نخور .صلوات بفرست ایت الکرسی بخون دلت اروم بشه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم
2706