2733
2734
عنوان

بین دانشگاه تبریز و رشت کدوم بهترن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8269 بازدید | 42 پست
من شنیدم مردمانش مهمن. طرز رفتارشون رو ادم تاثیر میذاره😣

نه بابا

مثلا کرجی ها خیلی سرحال و شارژ و از نظر تیپ آزاد بودن 

ما هم مثل اونا شدیم نه بابا

مگه هم خونه میشی باهاشون 

بی خیال

برو رشت 

رفت و آند سخته 

دور نشی بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ورودی جدید دانشگام. هدفم  زیرشاخه های  مهندسی کشاورزیه

کشاورزی رشت قویتره. تازه رفت و امدش براتون اسونتره. میخواستن قطار هم بذارن نمیدونم داره یا نه. من بودم میرفتم رشت.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
ممنونم که راهنماییم کردی😇

اگه حساسی به رفتار آدما و ترجیح میدی راحت باشی برو رشت.اساتید تبریز خیلی سختگیرن و اهالی هم راحت گرم نمیگیرن و غریب نواز نیستن. من خودم برای ارومیه ام و دانشجوی ارومیه هم بودم عزیزم، ولی دوستم تبریز دانشجو بود راضی نبود با اینکه ما خودمون ترکیم و فرهنگامون نزدیکه.

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

دانشگاه تبریز سطح علمی بالاتری داره 

مردمش هم اونجوری ک میگن غریب نواز نیستن و این حرفا اصلا اینجوری نیس در اون حد خب یکم بخاطر زبونشون ک زمین تا اسمون فرق میکنه با فارسی ممکنه نفهمن کسایی ک از شهر دیگه میان رو ولی دیگ اخلاقشونم جوری نیس ک فراریت بدن از شهرشون ک!

شاید تبریزی ها هن وقتی برن مناطق فارسی زبون همین حسو داشته باشن درحالی ک اینجوری نیس واقعا ! تفاوت لهجه ها باعث شده اینجوری فک کنن بعضیا چون بعضی ترکا اصلا فارسی بلد نیستن و خوب روابطشون هم درنتیجه کمتر و سردتره با فارسا

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738
من از وقتی هم خوابگاهی های رشتیم رو دیدم ترجیح میدم از  رشت حتی رد نشم😑😑

حتما گیر بدش افتادی.همه جا خوب وبد داره.خوابگاه م زندگی سخته خودم خوابگاهی بودم.

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
منم دانشگاه تبریز کشاورزی خوندم .دانشگاه تبریز محشره رتبه علمی بالایی هم داره

منم رشتم کشاورزیه به نظرتون خوبه برای ارشد اونجا بخونم؟ با اینکه راهش برام دوره اما دوس دارم برم تبریز خیلی دوس دارم اونجارو

منم رشتم کشاورزیه به نظرتون خوبه برای ارشد اونجا بخونم؟ با اینکه راهش برام دوره اما دوس دارم برم تبر ...

من که عاشقش بودم .رتبه علمیش خوبه ولی اینکه تو رشته های کشاورزی کار کم پیدا میشه به دانشگاهش ربطی نداره .البته به گرایشتون هم بستگی داره

من که عاشقش بودم .رتبه علمیش خوبه ولی اینکه تو رشته های کشاورزی کار کم پیدا میشه به دانشگاهش ربطی ند ...

بله کشاورزی که کلا بازار کاری نداره من لیسانسم باغبانیه فوقمو نمیدونم چی بخونم که بهتره؟