2733
2739
عنوان

جواب بابامو چی بدم از استرس و عذاب وجدان دارم میمیرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 146 پست
ایشالا  :( شما هیچی به ذهنتون نمیرسه من بتونم باهاش نتیجه ی بدمو توجیه کنم؟؟؟

الان به فکر کنکورت باش فقط، مطمئنا خیلی چیزا خوندی این چهارسال، برو به فکر مرور و جمع و جور کردن ذهنت باش.

بعد کنکور مشورت می‌کنی و تصمیم میگیری چطور برخورد کنی‌. الان فکر اون موقع نباش 

به کسی ربطی نداره درس خوندنت که دخالت کنن اصلا ادامه بدی یا ندی یا چه رشته ای بری یا اینکه این دفعه ...

واااا... چرا ربط نداره... پدر مادر با کلی هزار امید و آرزو برا بچه سرمایه گذاری میکنن تا بچه در آرامش درس بخونه حالا ربطی بهشون نداره... چه حرفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا... چرا ربط نداره... پدر مادر با کلی هزار امید و آرزو برا بچه سرمایه گذاری میکنن تا بچه در آرام ...

اره شاپرک جانم من که نمیتونم بگم رتبم شخصیه دخالت نکنین   باید یه فکری کنم خدا به دادم برسه 

اره شاپرک جانم من که نمیتونم بگم رتبم شخصیه دخالت نکنین    باید یه فکری کنم خدا به دادم ب ...

شما کنکور رو بده...بعد هم بگو سر جلسه استرسی داشتم که نگو و نپرس آخر کار هم چشمم خورد متوجه شدم یه گذینه هایی رو جابجا زدم ولی وقت اصلاح نداشتم...چاره ای دیگه نیست

2731
شما کنکور رو بده...بعد هم بگو سر جلسه استرسی داشتم که نگو و نپرس آخر کار هم چشمم خورد متوجه شدم یه گ ...

اره فکر کنم همینو بگم خدا منو ببخشه بخاطر این حرفا 

مرسی از راه حلت شاپرک جانم 

ببین عزیزم هرکس یه توانی داره.من یه دوست داشتم زمان دبیرستان معدلش همیشه18بود و نمی تونست بیارتش بالاتر مامانه هم هی سر این غر میزد بیچاره زمان کارنامه ها همیشه عزا می گرفت.خیلیم تلاش میکردا اما خب توانش در همین حد بود

به نظرم شما هم دوتا راه داری1)به خانوادت بگی توان من در همین حده و من نمی تونم رتبه داروسازی بیارم که دیگه کلا خلاص شی یا2)همین الان بری بشینی سر کتابات گوشیو نی نی سایتو همه رو فراموش کنی و این یازده روز مونده به کنکورتو از ثانیه به ثانیه اش استفاده کتی و مطمعناا که رتبه میاری(بزن تو اینترنت کسی که ده روز مانده به کنکور درس خوند و رتبه618کنکور شد.زندگینامه یه ادمه که تو ده روز مونده به کنکور حس درس خوندن در خودش به وجود میاد و رتبه سه رقمی تجربی رو میاره)

یا حداقلش رتبه سه رقمی نیاری نهایت رتبه ات زیر ده هزاره که دیگه پیش خانوادت شرمنده نیستی

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀
ببین عزیزم هرکس یه توانی داره.من یه دوست داشتم زمان دبیرستان معدلش همیشه18بود و نمی تونست بیارتش بال ...

اب وای چه انگیزشی بود حرفاتووووون   باور کنین یه جوری شدم اصلا!! چشم چشم الانم میرم میخونم زندگینامشو مرسی از شما 

گوشی هم میزارم کنار البته امروز صبح عضو شدم اونم برای همین مشکلم 

ممنونم گلبهار جانم 

البته من توان این رو در خودم میبینم که سال دیگه قبول شم چون هم علاقه دارم هم میخوام برم مشاوره 

اما امسالو نمیدونم چیکار کنم که توجیه خوبی داشته باشم برای رتبه ی بدم که هم اونا قانع شن منو نفرستن خارج از کشور و هم دروغگو نشم پیششون :(

احتمالا همون کاری که شاپرک جان گفت انجام بدم 

یعنی بگم گزینه ها اشتباه شده 

خدا منو ببخشه 

گلبهار جانم میشه واسم دعا کنی؟؟؟ لطفا 

2740
اب وای چه انگیزشی بود حرفاتووووون    باور کنین یه جوری شدم اصلا!! چشم چشم الانم میرم میخو ...

اره عزیزم تو می تونی. قطعا می تونی.(سرچ کن ده روز مانده به ازمون سراسری حس درس خواندن در من زنده شد) یا سرچ کن(17روز مانده به کنکور شروع به درس خواندن کردم)

اینا همه واقعیت داره.بعدش عزیزم تو پایه ات قویه چون چندساله کنکور دادی همه مطالبو تقریبا بلدی و فقط باید مرور کنی که تو ذهنت بمونه. شروع کن با توکل بخدا مطمعن باش که دیر نیست

اره عزیزم تو می تونی. قطعا می تونی.(سرچ کن ده روز مانده به ازمون سراسری حس درس خواندن در من زنده شد) ...

ایشالا که تموم میشه من نجات پیدا کنم خسته شدم دیگه 

بازم ممنون از راهنماییتات عزیز دلم 

ولی  الان خوندم و بازم نتیجه بد شد چیکار کنم ؟ راه حلی به ذهنت میرسه که بگم ؟؟ 

البته من توان این رو در خودم میبینم که سال دیگه قبول شم چون هم علاقه دارم هم میخوام برم مشاوره  ...

عزیز دلم بخدا می تونی یکسال خودتو عقب ننداز .تو شروع کن برو سر جلسه می بینی چقد همه چی اسونه.این ده روز خیلیییی برات سخت میشه حتی شاید جهنمی هم بشه اما بعدش دیگه راحتی و یکسالم عقب نمی مونی.حداقلش اینه که یه رتبه زیر10هزار میاری که خانوادت چیزی بهت نگن.شروع کن بهونه نیار منم برات دعا می کنم

عزیز دلم بخدا می تونی یکسال خودتو عقب ننداز .تو شروع کن برو سر جلسه می بینی چقد همه چی اسونه.این ده ...

چشمممم همین جا و همین الان قول میدم شروع کنم 

ایشالا با دعاهای شما خدا کمکم کنه والا من خودم خجالت میکشم دعا نکن از بس تو اوج ناامیدی به یه سری چیزا فکر کردم  

چشمممم همین جا و همین الان قول میدم شروع کنم  ایشالا با دعاهای شما خدا کمکم کنه والا من خودم خ ...

افرین افرین همین درسته شروع کن.نشدم راستشو بگو قتل که نکردی کنکوره دیگه 

2706